نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ایجاد بانک در اس کو ال با ساخت کلاس در EF Codefirst

Question ایجاد بانک در اس کو ال با ساخت کلاس در EF Codefirst

با سلام
    برای یادگیری mvc مبحث EF به روش Code First وقت زیادی گذاشته ام ولی هنوز حتی در قدم اول مشکل دارم که همان تولید بانک در SqlServer بعد از ساخت کلاس های مربوطه در کد VS2015 می باشد. حال پروژه ای در اینترنت یافته ام که ساخت دانشگاه ContosoUniversity می باشد. مراحل را انجام داده ام ولی وقتی اجرا می کنم بانک ساخته نمی شود. از هر آموزشی هم شروع می کنم همان ابتدای کار با مشکل مواجه می شوم . کسی می تواند کمک کند؟
    با سپاس فراوان

نقل قول: ایجاد بانک در اس کو ال با ساخت کلاس در EF Codefirst

نقل قول نوشته شده توسط armm1388 مشاهده تاپیک
    با سلام
    برای یادگیری mvc مبحث EF به روش Code First وقت زیادی گذاشته ام ولی هنوز حتی در قدم اول مشکل دارم که همان تولید بانک در SqlServer بعد از ساخت کلاس های مربوطه در کد VS2015 می باشد. حال پروژه ای در اینترنت یافته ام که ساخت دانشگاه ContosoUniversity می باشد. مراحل را انجام داده ام ولی وقتی اجرا می کنم بانک ساخته نمی شود. از هر آموزشی هم شروع می کنم همان ابتدای کار با مشکل مواجه می شوم . کسی می تواند کمک کند؟
    با سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز سوالت خیلی کلیه، یعنی چی همان ابتدای کار با مشکل مواجه میشی؟ چه مشکلی؟ منبع آموزش EF ی که استفاده میکنی چه منبعیه؟

درمورد ساخته نشدن بانکت هم: یعنی چی بانک ایجاد نمیشه؟ ارور میگیری؟ کانکشن استرینگت رو درست تنظیم کردی؟ این مورد رو چک کن ببین درست تنظیم شده باشه

نقل قول: ایجاد بانک در اس کو ال با ساخت کلاس در EF Codefirst

نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز سوالت خیلی کلیه، یعنی چی همان ابتدای کار با مشکل مواجه میشی؟ چه مشکلی؟ منبع آموزش EF ی که استفاده میکنی چه منبعیه؟

درمورد ساخته نشدن بانکت هم: یعنی چی بانک ایجاد نمیشه؟ ارور میگیری؟ کانکشن استرینگت رو درست تنظیم کردی؟ این مورد رو چک کن ببین درست تنظیم شده باشه
    ضمن تشکر از فرصتی که برای بنده گذاشتید. اس کو ال سرور من entrprice 2008 R2 بوده و اشکالی که برنامه می گیرد این است که باید SQL SERVER 2012 Expres localDB باشد. خواستم ببینم چه ایتمی را در وب کانفیگ یا هر جای دیگر عوض کنم تا بشود با همان اس کو ال سرور entrprice 2008 R2 کار کرد. با سپاس فراوان

تاپیک های مشابه

1. سوال: ایجاد بانک در درایو e بکمک codefirst
    نوشته شده توسط Iran58 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 07 اسفند 1397, 12:17 عصر
  2. سوال: ایجاد داده در جداول پایه در codefirst
    نوشته شده توسط Iran58 در بخش C#‎‎
    آخرین پست: یک شنبه 01 بهمن 1396, 21:13 عصر
  3. سوال: ارتباط چند به چند در codefirst
    نوشته شده توسط r4hgozar در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 16 بهمن 1393, 16:15 عصر
  4. سوال: مدل یک به چند در EF CodeFirst
    نوشته شده توسط morika در بخش ASP.NET MVC
    آخرین پست: جمعه 20 تیر 1393, 09:18 صبح
  5. سوال: درج خودکار اطلاعات در کلیدهای خارجی در Ef CodeFirst
    نوشته شده توسط spring69 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 14 بهمن 1391, 11:10 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •