نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: لود تعدادی زیاد اطلاعات

لود تعدادی زیاد اطلاعات

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    لطفا کمک کنید کارم خیلی گیره، من توی یک کتابخانه که اطلاعاتش بیش از 100 هزار جلد کتاب هست مشکل پیدا کردم وقتی میخاد لود بشه زمان زیادی میبره و هنگ میکنه، میتونم این اطلاعات رو لود نکنم ولی باز هم مشکل اینه که وقتی میخایم جستجو کنیم مخصوصا توی خصوصیت تکس چنچ که کلا هنگ میکنه باید چیکار کنم که اطلاعات همش یکجا لود نشه و کم کم بیاد لطفا کمک کنید آیا توی دستورات اس کیو ال دستوری نیست که اینکار رو بکنه یا راهی دیگر ممنون میشم راهنمایی کنید با نمونه کدی دارین برام بزارین

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: لود تعدادی زیاد اطلاعات

سلام. صفحه بندی کن اطلاعات رو. مثل همین سایت هرصفحه ی تعدادی تاپیک نشون می ده یا ی تعدادی پاسخ

با تشکر از شما
    ظاهرا با مطالعه ای که داشتم این چیزی که شما میگید فقط نشون دادن اطلاعات هست ولی تمام اطلاعات رو یکجا لود میکنه و بعد میاد صفحه صفحه نشون میده و این تاثیری در سرعت نداره

من به کار با دستورات اس کیو ال آشنایی ندارم و بیشتر ترجیح می دهم که از تعداد زیادی پوشه و فایل تکست برای ساختن بانک های اطلاعاتی کوچک استفاده کنم ولی یکی از راه حل هایی که پیشنهاد میکنم این است که فایل بانک اطلاعاتی را باید به چندین دسته مختلف خرد کنی مثلا براساس حروف الفبایی حرف اول و اگر باز هم زیاد بود براساس حروف الفبایی حرف اول و دوم.
    در کل باید به جای یک فایل یکپارچه چندین فایل مثلا 30 یا 40 فایل اطلاعاتی بر اساس حروف الفبا و یا اینکه تعدادی فایل براساس ظرفیت محدودتر بسازی که با افزایش اطلاعات، فایل قبلی بسته شده و دیگر اجازه ورود اطلاعات جدیدی را ندهد و به جای آن یک فایل جدیدتر بسازد.
    البته با این حال حتما این سئوال یک جواب ساده تر هم دارد چون این مشکلی عمومی است و برای بسیاری از برنامه نویسان دیگر هم پیش می آید.
    با این حال برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که به یک راه حل جامع و اساسی برای حل این مشکل برسید.

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول نوشته شده توسط nedaei مشاهده تاپیک
    با تشکر از شما
    ظاهرا با مطالعه ای که داشتم این چیزی که شما میگید فقط نشون دادن اطلاعات هست ولی تمام اطلاعات رو یکجا لود میکنه و بعد میاد صفحه صفحه نشون میده و این تاثیری در سرعت نداره
    با سلام مجدد
    خدمتون عرض شود که نیاز به لود همه اطلاعات به صورت یکجا نیست برای همین هم صفحه بندی به وجود اومده- یعنی به تعداد آیتم های هر صفحه از شما ایندکس nم تا صفحه nم * مثلا 19 که هر صفحه 20 آیتم نمایش بده. اینجا خبری از لود کردن همه اطلاعات بصورت یکجا نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله ROSTAM2 : دوشنبه 25 آذر 1398 در 07:30 صبح

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل عدم نمایش زیر منوهای عمو در صورتی که تعداد آن ها زیاد باشد
    نوشته شده توسط pcb20parse در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 12 آذر 1394, 13:02 عصر
  2. پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 04 اسفند 1393, 22:14 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 02 مرداد 1392, 10:37 صبح
  4. پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 18 تیر 1392, 11:56 صبح
  5. تعداد فرم زیاد و زمان Build زیاد
    نوشته شده توسط Happy_davood در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 13 آبان 1386, 01:55 صبح