نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کنترل اطلاعات در فرمهای دیگر قبل از پاسخگویی به سوال ظاهر شده در MessageBox

Question کنترل اطلاعات در فرمهای دیگر قبل از پاسخگویی به سوال ظاهر شده در MessageBox

با سلام،
    من بوسیله Vb.net قصد طراحی یک interface را دارم.
    بخشی از این طراحی به اینگونه است که در زمانهای مشخص یک MessageBox ظاهر می شود و از کاربر برای یکسری تغییرات تأییدیه میخواهد. کاربر لازم است برای پاسخگویی به این MessageBox( زدن دکمه‏ های yes یا no) اطلاعات موجود در برخی فرمها را چک کرده و بعد تصمیم ‏گیری نماید. اما Messagebox ظاهر شده امکان بازکردن پنجره ای دیگر یا حتی زدن دکمه ای دیگر را نمی دهد و از کاربر میخواهد که اول تکلیف انرا مشخص کند
    من چجوری می توانم این مشکل را برطرف کنم؟
    آیا استفاده از MessageBox برای این منظور مناسب است یا باید از راه دیگر استفاده نمایم؟

با تشکر

نقل قول: کنترل اطلاعات در فرمهای دیگر قبل از پاسخگویی به سوال ظاهر شده در MessageBox

نقل قول نوشته شده توسط n_atash مشاهده تاپیک
    با سلام،
    من بوسیله Vb.net قصد طراحی یک interface را دارم.
    بخشی از این طراحی به اینگونه است که در زمانهای مشخص یک MessageBox ظاهر می شود و از کاربر برای یکسری تغییرات تأییدیه میخواهد. کاربر لازم است برای پاسخگویی به این MessageBox( زدن دکمه‏ های yes یا no) اطلاعات موجود در برخی فرمها را چک کرده و بعد تصمیم ‏گیری نماید. اما Messagebox ظاهر شده امکان بازکردن پنجره ای دیگر یا حتی زدن دکمه ای دیگر را نمی دهد و از کاربر میخواهد که اول تکلیف انرا مشخص کند
    من چجوری می توانم این مشکل را برطرف کنم؟
    آیا استفاده از MessageBox برای این منظور مناسب است یا باید از راه دیگر استفاده نمایم؟

با تشکر
    اون پنجره MessageBox یک پنجره Modal ئه و تا وقتی بسته نشه نمی توانید با سایر پنجره ها در ارتباط باشید. بهتره یک فرم اختصاصی شبیه MessageBox یا حتی مناسبتر طراحی کنید تا بجای MessageBox اون فرم رو Show کنید.
    پنجره فرم Show شده مزاحمتی برای تعامل با سایر پنجره ها نداره.

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: مبخوام با انتخاب یک ایتم در listbox یک messagebox نمایش داده سود
    نوشته شده توسط SayedAhmad در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 26 اردیبهشت 1395, 00:39 صبح
  2. سوال درباره ی نحوه استفاده از MessageBox
    نوشته شده توسط photo_love512 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 تیر 1392, 18:32 عصر
  3. پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 01 خرداد 1390, 19:11 عصر
  4. دو سوال در مورد MessageBox