نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در طراحی سند CSS خارجی

مشکل در طراحی سند CSS خارجی

سلام
    من یک صفحه ساده HTML طراحی کردم که تعدادی استایل های CSS داره . این استایل ها اینترنال هستن. تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست و استایل ها به درستی کار میکنند . اما وقتی همین استایل ها رو در فایل mystyle.css کپی می کنم تعدادی از این استایل ها در فایرفاکس کار نمی کنند.
    ولی در گوگل کروم هیچ میشکلی نیست . فایر فاکس ورژن 71 هست یعنی اخرین ورژن و اخرین اپدیت .
    حالا شما دوستان اگه می تونید کمک کنید که چرا استایل ها تا وقتی داخل خود فایل HTML داخل تگ HEAD هستند درست کار می کنند ولی وقتی همونا رو CUT می کنم میبرم توی فایل CSS پیست میکنم فقط در فایرفاکس درست کار نمی کند.(ولی توی گوگل کروم مشکلی نیست !)

نقل قول: مشکل در طراحی سند CSS خارجی

فکر میکنم دو حالت داشته باشه:
    یکی این که اون حالتی که دارید فایل رو وارد میکنید مشکل داره.
    دیگری هم این که شما اولویت وارد کردن استایل رو نادیده گرفتید. یعنی پس از فایل css یک فایل دیگر ایمپورت کردین که اون رو تغییر میده.

نقل قول: مشکل در طراحی سند CSS خارجی

نقل قول نوشته شده توسط ASHKANLAEI مشاهده تاپیک
    فکر میکنم دو حالت داشته باشه:
    یکی این که اون حالتی که دارید فایل رو وارد میکنید مشکل داره.
    دیگری هم این که شما اولویت وارد کردن استایل رو نادیده گرفتید. یعنی پس از فایل css یک فایل دیگر ایمپورت کردین که اون رو تغییر میده.
    تشکر حق با شما بود فایل رو به صورت استاندارد ادرس دهی نکرده بودم . بخاطر همین صفحه روی کروم و اینترنت اکسپلورر مشکل نداشت . ولی موزیلا استایل ها رو نشان نمی داد.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •