نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: خرید و فروش پرینتر دست دوم کسی انجام میده؟

خرید و فروش پرینتر دست دوم کسی انجام میده؟

یه کار تایپ گرفتم تو خونه باید براش پرینتر داشته باشم حتما پرینت هم بگیرم و تحویل بدم پرینتر ندارم فعلا هم نمیتونم خیلی هزینه کنم میخوام پرینتر دست دوم بخرم میشناسید جایی رو برم بخرم

نقل قول: خرید و فروش پرینتر دست دوم کسی انجام میده؟

نقل قول نوشته شده توسط نازگل67 مشاهده تاپیک
    یه کار تایپ گرفتم تو خونه باید براش پرینتر داشته باشم حتما پرینت هم بگیرم و تحویل بدم پرینتر ندارم فعلا هم نمیتونم خیلی هزینه کنم میخوام پرینتر دست دوم بخرم میشناسید جایی رو برم بخرم
    خیلی هم عالی
    تو شهرتون باید خیلی جاها باشه که لوازم کامپیوتر و پرینتر بفروشن، سر بزن و بپرس
    یا تو نت سرچ کن

اگر بخواهیم تعریفی ساده از پرینتر سه بعدی ارائه دهیم می‌توان گفت پرینتر سه بعدی که به چاپگرهای سه بعدی نیز شناخته می‌شود، دستگاهی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان تمامی عکس‌ها چه در گوشی تلفن همراه، چه در تبلت و چه در کامپیوتر شخصی را به صورت سه بعدی و واقعی ساخت.

پرینتر سه بعدی بخر بنظرم خیلی خوبه من خودمم دارم می تونی اینجا رو https://blog.sheypoor.com/everything...-how-it-works/ بخونی ببینی به دردت میخوره

نقل قول نوشته شده توسط نویسنده مشاهده تاپیک
    اگر بخواهیم تعریفی ساده از پرینتر سه بعدی ارائه دهیم می‌توان گفت پرینتر سه بعدی که به چاپگرهای سه بعدی نیز شناخته می‌شود، دستگاهی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان تمامی عکس‌ها چه در گوشی تلفن همراه، چه در تبلت و چه در کامپیوتر شخصی را به صورت سه بعدی و واقعی ساخت.
    پرینتر کارکرده اگر میخوای باید بگردی تو سایت نیازمندی شیپور هم بگرد لینکش رو برات قرار می دم https://www.sheypoor.com/%D8%A7%DB%8...86%D8%AA%D8%B1 برو ببین

سري به سايت ديوار و يا شيپور بزنيد

نقل قول نوشته شده توسط sepehr-re مشاهده تاپیک
    پرینتر کارکرده اگر میخوای باید بگردی تو سایت نیازمندی شیپور هم بگرد لینکش رو برات قرار می دم https://www.sheypoor.com/%D8%A7%DB%8...86%D8%AA%D8%B1 برو ببین
    آره راستی اینجا پر از وسایل دست دومه
    حتما برو ببین

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 06 فروردین 1396, 09:01 صبح
  2. تنظیمات Regional & languages ویندوز فارسی مانند شکل زیر است caption برنامه فارسی باشد؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 11 شهریور 1393, 12:37 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 12 مرداد 1392, 11:51 صبح
  4. پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 27 بهمن 1389, 17:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید