نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در وبسایتم بعد از انتقال سرور توسط سرویس دهنده هاست

مشکل در وبسایتم بعد از انتقال سرور توسط سرویس دهنده هاست

سلام دوستان، بنده سرویس دهنده هاستم دیروز سرورهاشو به یه کشور دیگه منتقل کرده و از همون موقع وبسایتم با مشکل مواجه شده، وقتی لاگین میشم، بعد از 30 ثانیه پرت میشم بیرون و دوباره باید لاگین کنم و این داستان هی ادامه داره، بعضی وقتا هم اصلا نمیتونم لاگین کنم، هیچ اروری هم نمیگیرم و فقط صفحه لاگین رفرش میشه و دوباره باید دکمه لاگین رو بزنم
    یه مورد دیگه هم پیش میاد که موقع لاگین ارور میگیرم، متن خطا اینه:
    error.jpg

اینو بازم میگم این مشکلات رو تا به حال نداشتم و از همین دیروز که وبسایت منتقل شده این مشکلات پیش اومده
    ممنون میشم اگر نظری دارید که این مشکل به خاطر چی میتونه باشه، با پشتیبانی هم تماس گرفتم هی میگه پیگیری میکنیم، انگار بلد نیستن مشکل به خاطر چی میتونه باشه

نقل قول: مشکل در وبسایتم بعد از انتقال سرور توسط سرویس دهنده هاست

یه مورد دیگه ای که یادم رفت بگم، اینکه من وقتی پروژه وبسایتم رو داخل ویژوال ستودیو و با آیپی هاست اشتراکیم بالا میارم، هیچ یک از این مشکلات رو ندارم و به راحتی لاگین میشم و اروری نمیگیرم و پرت هم نمیشم بیرون که بخوام دوباره و یا چندباره لاگین کنم، پس معلوم میشه این مشکل از طرف وبسایت بنده نیست

نقل قول: مشکل در وبسایتم بعد از انتقال سرور توسط سرویس دهنده هاست

مشکل رو حل کردن، به خاطر محدودیت Virtual memory بود

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 01 اسفند 1395, 17:50 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 23 مرداد 1392, 16:13 عصر
  3. الگوریتم تشخیص حروف دست نویس
    نوشته شده توسط mahla_a20 در بخش پردازش تصویر (Image Processing)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 27 دی 1391, 12:00 عصر
  4. من می خوام توسایتم یه قسمتی از سایت دگه رو که در حال update است رو نشون بدم لطفا راهنمایی کنین
    نوشته شده توسط s_azimi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 06 تیر 1391, 11:57 صبح
  5. رسم خط توسط آلگوریتم DDA
    نوشته شده توسط AccessFull در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 02 آذر 1389, 12:14 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •