نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: استفاده هم زمان php و asp

Lightbulb استفاده هم زمان php و asp

باسلام خدمت دوستان
    ما يه سايت بيمارستان داريم كه چنديدن ساله بروز رساني نشده است و با asp طراحي شده است و بنده قصد دارم كه با php طراحي كنم
    حالا بحث اينجا هست كه در قسمت جوابدهي آزمايشگاه و اتوماسيون پرسنل ما قرار نيست كاري انجام بديم يعني همان asp ميماند فعلا
    سوال اينجا هست كه من ميتونم سايت رو از اول طراحي كنم و بعد از منو ها لينك كنم به همون پيج هاي asp ؟
    پيشاپيش ممنون از توضيحات

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: استفاده هم زمان php و asp

اگه منظورت اینه که روی یک دامنه و یک دیتبایس باشن 2 تا اسکریپت کار کنن از شدن احتمالا میشه ولی فکر میکنم انقد کثیف کاری میشه که بهتره انجام ندی

بنده مشكلي با طراحي اتوماسيون ها ندارم اما داستان از اين قراره كه برنامه ي بيمارستان تحت ويندوز هست و جواب اين آزمايش ها رو ميريزه تو ديتابيس خود برنامه كه sql هست
    حالا من بايد اون اطلاعات رو از ديتابيس برنامش بيارم با php تو mysql خودم نمايش بدم

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

همین یک مشکل اینه که نوع دیتابیس ها با هم فرق میکنه توی 2 زبان (حداقل دیفالتشون )
    asp از sql server و php از mysql استفاده میکنه
    حتی اگه بخای 2 زبا نرو کنار هم داشته باشی باید یکی از زبان ها رو تغییر بدی که با دیتبایس دیگری کار کنه چون نمیتونی 2 تا دیتبایس آنلاین داشته باشی برای یک سایت

شما به نظر من باید یک api بنویسی که کد ها رو از دیتبایس بیمارستان در بیاره و خروجی json بده
    اونوقت با php وصل میشی به api و اطلاعات رو دریافت میکنی میریزی تو دیتبایس سایت آنلاین

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 26 مرداد 1399, 00:59 صبح
  2. جند دسته هستند که در حال تخریب سایت برنامه نویس هستند
    نوشته شده توسط pouyansaraf در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 09 تیر 1394, 14:41 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 21 شهریور 1388, 14:26 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید