نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: ارور عدم درج در دیتابیس

کاربر دائمی آواتار زینب فاطمی
    محل زندگی
    تهران

ارور عدم درج در دیتابیس

سلام
    اخیرا با ارور زیر مواجه شدم در صورتی که این کد قبلا کار میکرد و مشکلی نداشت . لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم رفعش کنم.
    error number 1366
    Incorrect integer value ” for column ‘code_shahid’ at row 1

insert into 'tbl_shahid' ('idshahid','name_shahid' ,'family_shahid','code_shahid'  ) values ('268356' , 'ahmadali', 'nayery','shahid' )     

نقل قول: ارور عدم درج در دیتابیس

ظاهراً شما باید برای ستون code_shahid عدد صحیح وارد کنید نه رشته (نوشتین 'shahid')

محل زندگی
    تهران

اخه قبلا کار میکرد یعنی تو فرمم به این فیلد نوع که میرسید یه منوی بازشونده هست مثلا گزینه اول جانباز بود دومی شهید و.. بعد من شهید رو که انتخاب میکردم تو دیتابیس عدد 2 میفتاد .الان داره ایراد میگیره

محل زندگی
    تهران

وقتی همه فیلدها رو پر میکنم فرم ارسال میشه ولی وقتی فیلد رو خالی میذارم پیام میده . سرچ کردم یه جا نوشته بود :در فایل my.ini مقدار sql_mode = '' قرار بدید
    من نمیدونم sql_mode کجاست .

نقل قول نوشته شده توسط زینب فاطمی مشاهده تاپیک
    اخه قبلا کار میکرد یعنی تو فرمم به این فیلد نوع که میرسید یه منوی بازشونده هست مثلا گزینه اول جانباز بود دومی شهید و.. بعد من شهید رو که انتخاب میکردم تو دیتابیس عدد 2 میفتاد .الان داره ایراد میگیره
    باسلام
    اصلا كار هم بر فرض مثال كه بكند كاملا اشتباه است !!!
    شما وقتي مقدار پيشفرض فيلد رو عدد گذاشتيد چرا بايد رشته وارد كنيد ؟! اگر قرار است رشته بزاريد text يا varchar بگذاريد
    درضمن ميتونيد از راديو باكس هم استفاده كنيد و مقدار بولين يا همان true , false بريزيد داخل ديتابيس كه خيلي بهتر است

البته شما میتونید در php یک آرایه از مقادیر به ترتیب بسازید و ببینید که کدوم ایندکس از آرایه انتخاب شده.

محل زندگی
    تهران

ببینید من ساختار اون قسمت رو درست کردم ولی رفت روی فیلد بعدی که خالی گذاشته بودم الان مسئله سر اینه که من میخوام فرم رو کامل پر نکنم و ارسال کنم ولی ارور میده ارور هم همون قبلی هست یعنی :
    Incorrect integer value: '' for خب فیلید بعدی که الان روش گیر کرده عددی هست من خالی گذاشتم چرا تو دیتابیس بصورت خودکار نال یا 0 نمیفته ؟ وقتی پر میکنم فرم ارسال میشه وقتی خالی میذارم ارور میده.

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

یه چیزی هست به اسم strict mode وقتی فعال باشه باید حتما مقدار مناسب با اون فیلد رو بفرستی وگرنه اررور میده
    اگه فعال نباشه و مقدار نا مناسب بفرستی مثلا رشته برای فیلد int مقدار دیفالت که 0 باشه توش قرار میگیره
    به پشتیبانیت پیام بده strict mode رو غیر فعال کنه یا اگه vps داری همونی که خوندی جواب میده

اگه دسترسی داشته باشه تو phpmyadmin بخش sql این دستور رو بزنی هم جواب میده

set global sql_mode='';

نقل قول نوشته شده توسط زینب فاطمی مشاهده تاپیک
    ببینید من ساختار اون قسمت رو درست کردم ولی رفت روی فیلد بعدی که خالی گذاشته بودم الان مسئله سر اینه که من میخوام فرم رو کامل پر نکنم و ارسال کنم ولی ارور میده ارور هم همون قبلی هست یعنی :
    Incorrect integer value: '' for خب فیلید بعدی که الان روش گیر کرده عددی هست من خالی گذاشتم چرا تو دیتابیس بصورت خودکار نال یا 0 نمیفته ؟ وقتی پر میکنم فرم ارسال میشه وقتی خالی میذارم ارور میده.
    به صورت پيشفرض ميتونيد NULL بزاريد فيلدمورد نظرتون رو در قسمت phpmyadmin

محل زندگی
    تهران

خیلی ممنونم فیلد ها نال پذیر بودن مشکل از فعال بودن strict mode بود و همونطور که plague گفتن به پشتیبانی پیام دادم که strict mode رو غیرفعال کنن و درست شد . خدا خیرتون بده .
    میشه بگید چجوری شده این فعال شده ؟

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

بعضی وقتا وقتی آپدیت میکنن سرور رو این اتفاق میفته که تنظیمات تغییر میکنه به تنظیمات دیفالت

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط plague مشاهده تاپیک
    بعضی وقتا وقتی آپدیت میکنن سرور رو این اتفاق میفته که تنظیمات تغییر میکنه به تنظیمات دیفالت
    درسته سرور رو جا به جا کرده بودن بازم ممنونم لطف کردید .

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 11 تیر 1394, 16:11 عصر
  2. تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی
    نوشته شده توسط majid_darab در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 15 فروردین 1391, 16:14 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 02 شهریور 1390, 14:36 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 20 بهمن 1389, 16:56 عصر
  5. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آذر 1389, 20:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید