نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اساس کار برنامه های پیامرسان چگونه است

اساس کار برنامه های پیامرسان چگونه است

سلام من برنامه نویسی php انجام میدم جدیدا همینجوری خواستم یک پیامرسان بنویسم من برای این کار اومدم با php و sql سمت سرور رو درست کردم و با javascriot هم سمت کاربر که به این صورته که برنامه سمت کاربر هر ۳ ثانیه میاد یه درخواست به سرور میده و اگر پیام اومده باشه الارم میده و اونو به کاربر نشون میده. همه چیز درسته ولی همش درحال اینترنت مصرف کردنه! درصورتی که من فیس بوکو چک کردم اصلا صفحش مدام به سرور درخواست نمیده. حتی تلگرام و غیره هم همینطوره پس اونو از روش دیگه ای استفاده میکنن میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه؟

نقل قول: اساس کار برنامه های پیامرسان چگونه است

نقل قول نوشته شده توسط Dr.fet مشاهده تاپیک
    سلام من برنامه نویسی php انجام میدم جدیدا همینجوری خواستم یک پیامرسان بنویسم من برای این کار اومدم با php و sql سمت سرور رو درست کردم و با javascriot هم سمت کاربر که به این صورته که برنامه سمت کاربر هر ۳ ثانیه میاد یه درخواست به سرور میده و اگر پیام اومده باشه الارم میده و اونو به کاربر نشون میده. همه چیز درسته ولی همش درحال اینترنت مصرف کردنه! درصورتی که من فیس بوکو چک کردم اصلا صفحش مدام به سرور درخواست نمیده. حتی تلگرام و غیره هم همینطوره پس اونو از روش دیگه ای استفاده میکنن میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه؟
    عجیبه چرا هیچکی پاسخ نمیده نکنه جای بدی نوشتم پستمو؟

عجیبه چرا هیچکی پاسخ نمیده نکنه جای بدی نوشتم پستمو؟
    خوب جواب ندین میرم به جای دیگه میپرسم

خوب جواب ندین میرم به جای دیگه میپرسم
    باسلام
    لطفا در تالار php مطرح بفرماييد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 28 اردیبهشت 1395, 16:30 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 09:45 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار