نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ویرایش اطلاعات با انتخاب گرید ویو

ویرایش اطلاعات با انتخاب گرید ویو

سلام، من یک فرمی دارم که توش چندین تکس باکس هست و دیتا گرید حالا سوال من اینه که من توی این دیتا گرید خودم همه اون چیزهایی که توی تکس باکس ها پر میکنند نشون نمی دم و اون مهم هاش رو آوردم حالا اگر کاربر بیاد با انتخاب در دیتا گرید ویو تکس باکس ها رو ویرایش کنه توی خاصیت دابل کلیک گرید ویو تکس باکس ها رو پر میکنم حالا اونهایی که توی دیتا گرید ویو نیست باید چطوری تکس باکسش پر بشه؟ لطفا کمک کنید

نقل قول: ویرایش اطلاعات با انتخاب گرید ویو

نقل قول نوشته شده توسط nedaei مشاهده تاپیک
    سلام، من یک فرمی دارم که توش چندین تکس باکس هست و دیتا گرید حالا سوال من اینه که من توی این دیتا گرید خودم همه اون چیزهایی که توی تکس باکس ها پر میکنند نشون نمی دم و اون مهم هاش رو آوردم حالا اگر کاربر بیاد با انتخاب در دیتا گرید ویو تکس باکس ها رو ویرایش کنه توی خاصیت دابل کلیک گرید ویو تکس باکس ها رو پر میکنم حالا اونهایی که توی دیتا گرید ویو نیست باید چطوری تکس باکسش پر بشه؟ لطفا کمک کنید
    می توانید ستون های مورد نیاز رو به DataGridView اضافه کنید، ولی Visible شون رو false کنید تا نشون داده نشن و موقع پر کردن TextBox ها از اطلاعات داخل اون ستون های مخفی استفاده کنید.
    البته اگر منبع اطلاعات تون پایگاه داده یا یک حافظه ای بجز DataGridView باشه، می توانید داخل اون منبع سطر مورد نظر رو جستجو کنید و هر چی اطلاعات کم دارید از داخلش بردارید.

نقل قول: ویرایش اطلاعات با انتخاب گرید ویو

واقعا ممنون از شما دوست عزیز

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 21 اسفند 1393, 19:19 عصر
  2. سوال: گریدویو و حدف و ویرایش
    نوشته شده توسط saeedjafari در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 02 شهریور 1393, 13:53 عصر
  3. پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 11 مرداد 1393, 00:14 صبح
  4. سوال: کار نکردن رویداد تیری ویو - تری ویو - treeview