نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشاوره سئو چیست؟ مشاوره سئو کیست؟

Post مشاوره سئو چیست؟ مشاوره سئو کیست؟

مشاور سئو(SEO) چیست؟

در پاسخ به این سوال که «مشاوره سئو چیست؟ » می توان به صورت ساده این گونه توضیح داد. سئو سایت یک فرایند مستمر ومدون است که بر روی سایت توسط کارشناس سئو انجام می گیرد تا ترافیک صحیح در زمان صحیح و با کاربر صحیح وارد سایت بشوند تا اکشنی از قبیل خرید، دانلود و ... در سایت مورد نظر اتفاق بیافتد. کسی که می تواند در تسریع این فرآیند به سایت مورد نظر کمک کند مشاور Seo است.

] مشاور سئو(SEO) چیست؟[/caption]مشاور سئو کیست؟

در حقیقت مشاور سئو به کسی گفته می شود که متخصص سئو بوده و دارای نمونه کار، سابقه پربار و تجربه گرانی است که می تواند با آنالیز کسب و کار شما، برای رسیدن به ترافیک اورگانیک بالا و در نهایت فروش بیشتر شما را راهنمایی صحیح کند. توضیحات ذکر شده در بالا یک تعریف کامل از مشاور سئو حرفه ای است.آیا به مشاوره حرفه ای سئو یا مشاور seo حرفه ای نیاز دارید؟

شما کسب و کار آنلاینی دارید و در مشابه با رقبایتان در رتبه های پایین موتورهای جست و جو و گوگل قرار دارید. با این تفاوت که خدماتی که به مشتری عرضه می کنید با کیفیت تر و بهتر از رقبا است. و می خواهید حق کسب وکارتان را از فضای آنلاین موجود بگیرید ، در این صورت به یک مشاوره سئو حرفه ای نیاز دارید تا شما و کسب وکار شما را با آخرین استانداردهای دنیای سئو و بهینه سازی سایت آپدیت کند.خدمات مشاوره سئو(seo)

مشاوره سئو، سئو سایت را انجام نمی دهد ولی راهنمایی های لازم را برای کسب رتبه خوب در موتورهای جست و جو از قبیل گوگل را به شخص وکسب وکار متقاضی ارائه می دهد. این خدمات می تواند به شرح زیر باشد:
    • مشاوره سئو تکنیکال که ایا سایت مورد نظر معماری درستی برای فرایند سئو را دارد.
    • مشاوره انتخاب هاستینگ و خدمات میزبانی پر سرعت برای سایت که کمتر داون وقطعی داشته باشد.
    • مشاوره انتخاب کلید واژه های تجاری کسب وکار شما
    • مشاوره جهت تولید انواع محتوا
    • مشاوره سئو داخلی سایت
    • مشاوره seo خارجی سایت
    • مشاوره افزایش سرعت لود وب سایت
    • مشاوره و آنالیز سایت های رقبا
    • مشاوره تجربه کاربری سایت
    • مشاوره انجام بازاریابی ویدیویی
    • مشاوره انجام بازاریابی محتوایی

هزینه مشاوره سئو و بهینه سازی

هرشخص مشاوری در هر حوزه ای که کار می کند، در قبال مشاوره ای که انجام می دهد، مسلما حق مشاوره ای دریافت می کند که معمولا از طریق خود شخص مشاور و یا اتحادیه آن حوزه کاری تعیین می شود. در حوزه بازاریابی دیجیتال و سئو اتحادیه ای وجود ندارد و هزینه مشاوره سئو و بهینه سازی معمولا در اول کار و به صورت توافقی تعیین می شود. مشاوره سئو می تواند ادامه دار باشد و یا به صورت ساعتی باشد.قابل به ذکر است بدانید زمانی که شما در بخش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید، هزینه‌هایی که برای عمل انجام می‌دهید، که نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شوند.در ادامه اگر کسب و کار شما نیاز به مشاوره سئو و بهینه سازی دارد از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.
    اسماعیل سحاب مشاوره سئو می کند. از جمله خدمات سئو سایت که ایشان ارایه می دهد. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کسب و کار شماست.

نقل قول: مشاوره سئو چیست؟ مشاوره سئو کیست؟

سلام
    مقاله کاملی بود

میتونم اینجا در مورد Seo سوال بپرسم ؟‌ یا درخواست بررسی یک سایت رو بدم که از لحاظه بهینه بودن چکش کنید؟

مشاوران سئو باید بتوانند یک استراتژی هدفمند برای انتخاب عبارات کلیدی و انتخاب خولید محتوا و زمان بهینه کردن سایت برای کارفرما ارائه داند تا کارفرما برای هزینه های سئو سایت خود و زمان انتظاری که باید برای فرایند سئو سایت خود داشته باشد را لحاظ کند

فارغ‌التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم.
    در دو سال آخر دانشگاه علاقمند به سئو شدم.
    بعد از دانشگاه به صورت تمام وقت در این حوزه مشغول هستم و خوشحالم که باعث رشد ترافیک تجاری کسب وکارهای آنلاین می شوم.
    با کارآموزی سئو را عملی در مجموعه مانلی ادامه دادم. در شرکت توسعه و تجارت مانلی بر روی انواع پروژه های سئو از جمله فروشگاهی، خدماتی، گردشگری به مدت یک سال کسب تجربه کردم.
    با کسب وکارهای تیکبان، گردشا، موتن رو، آسرون، گینزا، آسان تندر، الانزا، پاور وب، ثروت آفرینان، مستر سیف، اسپیتامن، کوین کده و… افتخار همکاری به عنوان سئوکار داشتم.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با من می توانید «اسماعیل سحاب» را گوگل کنید.
    با سازمان ها و استارتاپ ها می توانم در حوزه های ذیل به صورت ساعتی، نیمه وقت، تمام وقت و دورکاری با حقوق توافقی همکاری کنم.
    • تکنیکال سئو
    • افزایش بازدید گوگل
    • بازاریابی محتوا
    • سئو خارجی و لینک سازی حرفه ای
    • سئو محلی
    • مشاوره سئو
    • آنالیز وضعیت سئویی وب سایت
    • استعلام قیمت سئو

اگر نیازمند رشد کسب و کارتان و مشتاق همکاری با من به عنوان متخصص سئو، مشاور و یا کارشناس سئو هستید، با شماره همراه ۰۹۱۸۷۰۹۹۲۷۸ تماس بگیرید.

آدرس سایت خدمات سئو حرفه ای

تاپیک های مشابه

1. ایندکس گوگل چیست؟ - اهمیت و روش های سریع ایندکس گوگل چیست؟
    نوشته شده توسط seokar1 در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 15 آبان 1401, 10:31 صبح
  2. حرفه ای: پردازش موازی چیست؟ و توابع این کار در php چیست؟
    نوشته شده توسط asonline در بخش PHP
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 23 دی 1393, 10:55 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •