نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: به دست اوردن سورس کد سایت

Post به دست اوردن سورس کد سایت

با سلام و عرض ادب وقت بخیر ببخشید یک سوالی داشتم ممکنه که کمکم کنید
    میخواستم بدونم که راهکاری یا نرم افزاری چیزی وجود داره تا از طریق اون بتونم سورس کد php و html کامل وب سایت رو از طریق سرور در کامپیوتر خودم ذخیره کنم یا دانلود کنم از شما ممنون میشم که کمکم کنید برام خیلی مهم هست
    از دوستان عزیز و مدیر گرامی خواهش میکنم که اگر کسی میتونه به من کمک کنه لطفا جواب سوال منو به این ایمیل ارسال کنه با تشکر
    mohammad1bater12007@gmail.com

نقل قول: به دست اوردن سورس کد سایت

اگر شما بخواین کد php سایتی رو ببینید؛
    دوست عزیز این کار شما یک جور نفوذ امنیتی (همون هک) به اون سایت هست (البته اگر برای خودتون نباشه)
    اگر برای کمک در برنامه نویسی میخواین از سورس اون سایت کمک بگیرید بهتره با سازنده سایت تماس بگیرید.
    معمولاً با مبلغی کم میتونید بخشی از کد رو که میخواین ببینید.
    در پایان این صفحه سایت quora رو لینک میکنم: https://www.quora.com/How-do-I-view-...nd-other-codes

بزارین یک مثال بزنم تا بهتر منظور بنده رو متوجه بشید
    مثلا همین سایت دیجی کالا یا سایت ایسام یا دیوار فرقی نمیکنه به انوان مثال من میخوام که کد های سایت مورد نظر که داخل سایت ازش استفاده شده رو دریافت کنم و بعد با خرید هاست و دامین اون کد هایی که دریافت کردم رو در هاست و دامین بارگذاری کنم و با تغییراتی در کدها نام سایت و غیره یک سایت مشابه داشته باشم منظور بنده این هست امیدوار تونسته باشم که منظورم رو به شما به درستی منتقل کرده باشم

بزارین یک مثال بزنم تا بهتر منظور بنده رو متوجه بشید
    مثلا همین سایت دیجی کالا یا سایت ایسام یا دیوار فرقی نمیکنه به انوان مثال من میخوام که کد های سایت مورد نظر که داخل سایت ازش استفاده شده رو دریافت کنم و بعد با خرید هاست و دامین اون کد هایی که دریافت کردم رو در هاست و دامین بارگذاری کنم و با تغییراتی در کدها نام سایت و غیره یک سایت مشابه داشته باشم منظور بنده این هست امیدوار تونسته باشم که منظورم رو به شما به درستی منتقل کرده باشم

همون چیزی که گفتم. باید از خود سازندگان کد ها رو دریافت کنید خودتون نمیتونید کد ها رو داشته باشین

تاپیک های مشابه

1. سوال: سوال: نمایش کالا ها در صفحه نخست سایت
    نوشته شده توسط Tmehdi در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 03 خرداد 1396, 18:09 عصر
  2. سوال: درخواست سورس یک سیستم مدیریت فست فود با PHP
    نوشته شده توسط abbas3zaar در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 06 فروردین 1396, 16:36 عصر
  3. سوال: سایت کد باز و اپن سوری چی هست و آیا سایتهای اپن سورس باید رایگان باشن؟
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 10 بهمن 1390, 21:34 عصر
  4. پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:08 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •