نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: اتصال سایت به API یک سایت خاص

اتصال سایت به API یک سایت خاص

سلام بنده دارنده وبسایت arzanfollowers.ir هست و به تازگی بخشی بعنوان پنل به آدرس panel.arzanfollowers.ir به سایتم اضافه کردم ، این پنل اسکریپتی هست که با PHP نوشته شده و من اسکریپت رو خریداری و شخصی سازی کردم .
    این اسکریپت قابلیت اتصال به API سایتهای مختلف رو داره ولی فقط با یک متد خاص متصل میشه حالا من نیاز شدید دارم که به یک سایت دیگه ای متصل بشم که تنها تفاوت بخش API سایت هدف با سایت های دیگه در اینه نوع Service ID متفاوته و متاسفانه من هم هیچ اطلاعاتی در PHP ندارم و این مسئله برام خیلی مهمه
    ممنون میشم اگر دوستان متخصص بتونن کمکم کنن .

نقل قول: اتصال سایت به API یک سایت خاص

نقل قول نوشته شده توسط arzanfollowers.ir مشاهده تاپیک
    سلام بنده دارنده وبسایت arzanfollowers.ir هست و به تازگی بخشی بعنوان پنل به آدرس panel.arzanfollowers.ir به سایتم اضافه کردم ، این پنل اسکریپتی هست که با PHP نوشته شده و من اسکریپت رو خریداری و شخصی سازی کردم .
    این اسکریپت قابلیت اتصال به API سایتهای مختلف رو داره ولی فقط با یک متد خاص متصل میشه حالا من نیاز شدید دارم که به یک سایت دیگه ای متصل بشم که تنها تفاوت بخش API سایت هدف با سایت های دیگه در اینه نوع Service ID متفاوته و متاسفانه من هم هیچ اطلاعاتی در PHP ندارم و این مسئله برام خیلی مهمه
    ممنون میشم اگر دوستان متخصص بتونن کمکم کنن .
    با سلام خدمت دوست عزیز
    اگر مشکلتون هنوز حل نشده پیام ارسال کنین

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 02 خرداد 1397, 11:22 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 13 مهر 1394, 09:31 صبح
  3. پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 08 تیر 1393, 01:27 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید