نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چاپ اتوماتیک Label

چاپ اتوماتیک Label

یه دستگاه چاپ لیبل داریم که لیبل ها در ابعاد 372X125.png چاپ می کنه ، نرم افزار خود دستگاه یه جوریه که
    منشی مجبوره تو هر لیبل مقادیر ، طول و عرض رو تغییر بده ، این مساله هم زمانبره هم احتمال خطا رو افزایش می ده
    **
    با توجه به اینکه مقادیر رو در دیتابیس داریم و می تونیم فیلدهایی که در عکس پایین می بینید به صورت اتوماتیک پر کنیم

میخوام این کار اتوماتیک انجام بشه ، اما
    دو مشکل وجود داره :

اول : فرضا اگر بخوام اکسل تولید کنم نمی دونم تنظیمات رو چطوری تنظیم کنم که پرینت در ابعاد 372X125 باشه

دوم : تعداد لیبل ها مشخص نیست ، ممکنه برای پروژه ای 2 عدد باشه برای پروژه 400 عدد ! باز هم اگر لیبل
    رو فرضا" به صورت اکسل طراحی کنم خیلی وقت ها باید 400 فایل اکسل تولید و پرینت و حذف بشه که زیاد جالب نیست ..

نقل قول: چاپ اتوماتیک Label

با درود
    خوب دوست عزیز چرا یه برنامه طراحی نمیکنید که به دیتابیس وصل بشه و بتونید با دادن دستور محدوده لیبلها رو توش انتخاب کنید و با یه گزارش ساز یه فرم شبیه لیبلهاتون طراحی کنید تا خروجی دستورات برنامه رو براتون چاپ کنه؟
    اگر کمکی تو طراحی برنامه اش میخوایید بفرمایید

نقل قول نوشته شده توسط hrj1981 مشاهده تاپیک
    با درود
    خوب دوست عزیز چرا یه برنامه طراحی نمیکنید که به دیتابیس وصل بشه و بتونید با دادن دستور محدوده لیبلها رو توش انتخاب کنید و با یه گزارش ساز یه فرم شبیه لیبلهاتون طراحی کنید تا خروجی دستورات برنامه رو براتون چاپ کنه؟
    سلام

ممنون از شما

واقعیتش تا حالا با «گزارش ساز» کار نکردم ، سرچ می کنم مشکلی بود ازتون کمک می گیرم
    آخرین ویرایش به وسیله mehran6764 : چهارشنبه 02 بهمن 1398 در 11:55 صبح

نقل قول نوشته شده توسط hrj1981 مشاهده تاپیک
    با درود

من یه گشت و گذاری داشتم ، ایجور که شما فرمودین نمی تونم گزارش ساز رو به به دیتابیس وصل کنم چون لیبل یه جوریه که
    از هر table جدا یه فیلدی خونده میشه
    جدا از مورد بالا اونجا که من متوجه شدم نمیشه با ابزارهای گزارش ساز تصویری که تو پست
    شماره 1 هست در بیارم

نقل قول نوشته شده توسط mehran6764 مشاهده تاپیک
    من یه گشت و گذاری داشتم ، ایجور که شما فرمودین نمی تونم گزارش ساز رو به به دیتابیس وصل کنم چون لیبل یه جوریه که
    از هر table جدا یه فیلدی خونده میشه
    جدا از مورد بالا اونجا که من متوجه شدم نمیشه با ابزارهای گزارش ساز تصویری که تو پست
    شماره 1 هست در بیارم
    در اغلب پایگاه داده ها جداولی که داده ها ازشون خونده میشه همینطور که شما می فرمایید متعدد ئه، برای همین یک کوئری ایجاد می کنند که شامل همه اطلاعات مربوط به اون فرم بشه و بعد اون رو در گزارش خروجی استفاده می کنند.
    البته شما می توانید برای چاپ بجای استفاده از یک ابزار گزارش ساز، در پرینتر رسم کنید، متن بنویسید و کلا بصورت اختصاصی خروجی ایجاد کنید :

Preview.png

PrintSample.zip

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 28 مهر 1394, 18:43 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 بهمن 1393, 21:56 عصر
  3. تایپ شدن اتوماتیک یک متن در Label
    نوشته شده توسط c-sharp_South در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 03:50 صبح
  4. سوال: نحوه نمایش primary key در textbox یا label (خیلی حیاتیه)
    نوشته شده توسط n.ghavidel در بخش C#‎‎
    پاسخ: 13
    آخرین پست: شنبه 06 اسفند 1390, 00:31 صبح
  5. تغییر اندازه اتوماتیک label
    نوشته شده توسط morteza271 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 29 خرداد 1390, 14:33 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید