نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: پیشنهاد نرم افزار برای ایجاد فایل نصب

پیشنهاد نرم افزار برای ایجاد فایل نصب

درود بر شما
    برای ایجاد فایل نصب محصول تولیدی از installaware استفاده میکنم در زمان ایجاد فایل نصب برای کار با دیتابیس نسخه sqlexpress رو اضافه میکنم ولی در زمان نصب بر روی سیستم میهمان نصب sqlexpress زمان زیادی میبره اگر کسی نرم افزار بهتری رو که تجربه کار کردن باهاش رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنه بطوریکه اتصال و کار کردن با دیتابیس رو بدون نصب sql پشتیبانی کنه

نقل قول: پیشنهاد نرم افزار برای ایجاد فایل نصب

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده تاپیک
    درود بر شما
    برای ایجاد فایل نصب محصول تولیدی از installaware استفاده میکنم در زمان ایجاد فایل نصب برای کار با دیتابیس نسخه sqlexpress رو اضافه میکنم ولی در زمان نصب بر روی سیستم میهمان نصب sqlexpress زمان زیادی میبره اگر کسی نرم افزار بهتری رو که تجربه کار کردن باهاش رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنه بطوریکه اتصال و کار کردن با دیتابیس رو بدون نصب sql پشتیبانی کنه
    من طرفدار installaware نیستم ولی ایراد در installaware نیست که بخواهیم با یک Setup ساز دیگه جایگزین اش کنیم. شرایط برنامه شما رو نمی دونم ولی در برخی موارد به اشتباه از SQL Server و SQL Server Express برای طراحی برنامه هایی استفاده میشه که واقعا به سیستم مدیریت پایگاه داده مجهز و پیچیده ای در این حد نیاز نبوده. استفاده از Sql Server Compact رو به کسی توصیه نمی کنم، ولی در مورد استفاده از SQLite حتما یک تحقیقی بکنید، برای خیلی از نرم افزار های سبک امکانات SQLite کاملا کفایت می کنه، از اسمش پیدا است، Lite ئه، خیلی پیشرفته و مجهز نیست ولی در عوض خیلی مشکلات سیستم های مدیریت پایگاه داده های بزرگ و سنگین رو نداره. سبک و کم حجم ئه و مشکلات نصب و ارتقاء و سازگاری و خطاهای عجیب و غریب که معمولا در مورد SQL Server و SQL Server Express مشاهده میشه رو در SQLite نمی بینید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 10 شهریور 1394, 12:36 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 09:45 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 05 خرداد 1390, 21:45 عصر
  4. کامپوننت تغییر کد پیج سینا به کد پیجهای فارسی ویندوز ؟
    نوشته شده توسط mahdi939 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 08 خرداد 1384, 19:53 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •