نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: حذف داده های داخل اکسس بعد از یک مدت خاص

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کردستان

حذف داده های داخل اکسس بعد از یک مدت خاص

سلام و درود یک سوال اگر بخوام برنامم که از دیتابیس اکسس بهره می بره فرصا هر یک ماه یک بار بعضی از فیلد های دیتابیس و اطلاعاتش رو پاک کنه و خلاصه هر ماه این روند رو داشته باشه باید از چه روشی استفاده کنم راستش تو نت می زدم اکثرا دکمه رو میداد می زد پاک می شد

می خوام نرم افزار بعد از یک ماه بیاد فیلد های مثل قیمت رو پاک کنه ( اطلاعاتی مثل نام مشتری بمونه )‌ اگر راهی هست یا لینکی سراغ دارید لطف می کنید کمک کنید چون هرچی گشتم اطلاعات بدرد بخوری پیدا نکردم

نقل قول: حذف داده های داخل اکسس بعد از یک مدت خاص

سلام
    خود اکسس که بعید میدونم همچین قابلیتی رو داشته باشه ولی میتونی موقعی که برنامه ات داره باز میشی بررسی کنی اطلاعاتی برای بیشتر از یک ماه است رو پاک کنی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کردستان

نقل قول: حذف داده های داخل اکسس بعد از یک مدت خاص

نقل قول نوشته شده توسط mrsp1988 مشاهده تاپیک
    سلام
    خود اکسس که بعید میدونم همچین قابلیتی رو داشته باشه ولی میتونی موقعی که برنامه ات داره باز میشی بررسی کنی اطلاعاتی برای بیشتر از یک ماه است رو پاک کنی
    ممنون البته ساختار رو مقداری تغییر دادم
    راستش متوجه شدم نیازه که برای همیشه داده ها درون دیتابیس بمونن با توجه به اینکه نرم افزار برای یه جایی هست که داده های زیادی لازم نیست درش ذخیره بشه برای همین تایم براش تعیین نمی کنم البته نظرم این بود یه تایمر بزارم و یه حلقه تو حلقه نشون بدم هر وقت تایمر به دقیقه 30 روز رسید یک بار حلقه رو اجرا کنه و موارد مورد نظر رو خذف کنه اما متوجه شدم بعضی از داده ها نیازه که بمونه پس هیچی

اما برای گذارش گیری از نرم افزار از فست ریپورت استفاده می کنم روشی هست که فست ریپورت فقط گذارش یک ماه اخیر رو بهم نشون بده و یه مورد دیگه تا به حال این جوری نرم افزار نساخته بودم رسما از تاریخ تا الان تو دیتابیس استفاده نکردم سوالم دومم اینه وقتی من تاریخ رو به دیتابیس نمی دم با این حال ممکنه اصلا گذارش ماهیانه به من بده ایا خود دیتابیس تایم داره آیا باید فیلد تایم بزارم خوب اگه تو اکسس فیلد تایم بزارم هر بار رکورد جدید گرفته میشه تایم هم بروز میشه ببخشید زیاد شد سوالات زیاده و گنگ نمی دونم چجوری بدستش بیارم ممنون میشم کسی هست کمک کنه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 12 مرداد 1402, 00:07 صبح
  2. گفتگو: تفاوت اکسس 2003 با اکسس 2013
    نوشته شده توسط صبا9841 در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 21:05 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 شهریور 1392, 17:45 عصر
  4. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 05 خرداد 1391, 01:15 صبح

برچسب های این تاپیک