نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: پیدا کردن منبع و نویسنده نرم افزار جاسوسی ایرانی

پیدا کردن منبع و نویسنده نرم افزار جاسوسی ایرانی

سلام

اول از همه .. سوال بنده جنبه فنی داره و بخاطر همین در این بخش میپرسم .. از مدیران خواهش دارم منتقل یا .. نکنند .. ممنون

امروز متوجه شدم روی گوشی اندروید ام با نسخه ۸.۱ یک برنامه هست که به تمام منابع گوشی ام دسترسی داره از جمله : پیامک - حافظه - تماس ها - لوکیشن - دوربین - میکروفون - و همه چی ..

چند وقت پیش متوجه شدم که تماس هایم در گوشی ضبط میشن بدون اینکه برنامه ای برای اینکار نصب کرده باشم و یا بدون اینکه گوشی ام بصورت پیش فرض تماس ذخیره کند !
    و مدتی پیش متوجه شدم هرجا که میرم یکی از نزدیکان خبر دارد !! و دقیقا میدونه کجا هستم !! مشکوک شدم و گوشی‌ را بررسی کردم و دیدم که بله .. یک برنامه که آیکونی در صفحه ندارد ولی در لیست برنامه ها وجود داره که به همه چیز بنده دسترسی داره .. مدتی گوشی را استفاده نکردم و دیدم که اون آشنا از رفت و آمدم خبر نداره !!! و مطمعن شدم که این برنامه ازم جاسوسی کرده !!

حالا میخوام واقعا مستنداتی برای این مسئله داشته باشم و از طریق مراجع قضایی پیگیری و شکایت کنم ..

و البته اون شخص که میگم به گوشی بنده دسترسی داشته .. فامیل هست

خودم میدونم که برای همچین برنامه ای قاعدتا باید یک وب سرویس وجود داشته باشه که اطلاعات از گوشی من بگیره و به گوشی اون فرد برسونه .. آیا اساسا پلیس فتا میتونه این جرم را پیگیری و دقیقا اثبات کنه که کار کی بوده؟؟ و پیداش کنه؟ و متاسفانه مسائل خصوصی در گوشی ام داشته ام .. از جمله تصاویر خصوصی و پیامک های خصوصی .. و نگرانم که اگر شکایت کنم طرف با انتشار اون مطالب با آبروی بنده بازی کنه

همونطور که گفتم چند روزه گوشی رو استفاده نکردم .. اگه طرف فهمیده باشه که من متوجه ماجرا شدم و وب سرویس رو و سرورش رو حذف کنه .. آیا باز هم پلیس فتا میتونه پیداش کنه ؟

شرمنده که طولانی شد .. ممنون از پاسخ هاتون

نقل قول: پیدا کردن منبع و نویسنده نرم افزار جاسوسی ایرانی

شما میتونی برنامه ای که نصب شده و به دست من برسونی؟
    من برات تحلیلش میکنم، میگم چه قابلیت هایی داره و تا الان چیکار کرده.
    اما بابت استخراج اطلاعات باید نوع ارتباط بدافزار با سرور چک کنیم که به چه صورت است، معمولا برنامه های سمت سرور بدافزارها آسیب پذیری زیاد دارن.
    شخصا زیاد از پنل های سرورهای c&c دسترسی میگیرم
    من هم مشتاق هستم برنامه مورد نظر شما رو ببینم

تاپیک های مشابه

1. خبر: پیشرفته‌ترین ابزار جاسوسی سایبری تاریخ کشف شد
    نوشته شده توسط Mohammadxml در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 02 اسفند 1393, 10:27 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید