نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: حجم فایل پروژه نهایی

حجم فایل پروژه نهایی

سلام - من یه پروژه ساده نوشتم، حجمش شده 8 میگ حدودا ولی یه پروژه سنگین ( نسبت به اولی ) نوشتم حجم فایل exe نهاییش شده 800 کیلوبایت - داستان چیه؟

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: حجم فایل پروژه نهایی

سلام؟! تا منظور شما از پروژه سنگین کد نویسی باشه یا فایل های ریسورس و ... ؟ عمدتاً تصاویر و فایلهای embed شده در ریسورس حجم پروژه رو بالا می بره(آیکون، تصویر و ...)

میشه کاری کرد که فایل های dll هم داخل فایل exe باشه؟ الان یه فایل exe دارم و شونصد تا فایل dll و ... کنارش

نقل قول نوشته شده توسط md3848 مشاهده تاپیک
    میشه کاری کرد که فایل های dll هم داخل فایل exe باشه؟ الان یه فایل exe دارم و شونصد تا فایل dll و ... کنارش
    بعضی کتابخانه های dll طوری طراحی شده اند که بعد ادغام درست کار نمی کنند، اما در کل می توانید از ILMerge یا نسخه بصری ساده تر اون ilmergegui استفاده کنید.
    نمونه های مشابه ILMerge مثلا ILRepack هم هست.
    در ضمن در اغلب ابزار های obfuscator مثلا SmartAssembly، ادغام فایل ها یکی از قابلیت های جانبی شون ئه.
    و ابزار های جانبی ویژوال استدیو مثل Vitevic Assembly Embedder هم این قابلیت رو دارند و چون روی روال Build ویژوال استدیو سوار میشن، طبعا کارکرد ساده تری دارند.
    و خودتون هم با اتصال AppDomain.CurrentDomain.AssemblyResolve به یک متد می توانید با مقداری کد نویسی و روال اضافی dll ها رو ادغام و موقع اجرا فراخوانی کنید.
    در NET Core 3.0 قابلیت ساختن تک فایل (PublishSingleFile) وجود داره که البته مربوط به NET Core. ئه و ارتباطی با NET. نداره.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 08 اسفند 1398, 07:51 صبح
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 14 دی 1393, 09:47 صبح
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 06 مهر 1392, 21:46 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 07 دی 1389, 16:25 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید