نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: update در phpmyadmin کار میکنه اما در کد php اعمال نمیشه

update در phpmyadmin کار میکنه اما در کد php اعمال نمیشه

سلام
    وقت بخیر
    من توی آپدیت جدول خودم به مشکل بر خوردم به این صورت که کوئری داخل کد php کار نمیکنه اما وقتی برای پیدا کردن مشکل کوئری رو echo میکنم و خروجی رو وارد دیتابیس میکنم بدون مشکل اجرا میشه و تغییرات اعمال میشن.
    ارتباط اسکریپت و دیتابیس رو چک کردم و بدون مشکل هست
    دقیقا توی همین فایل کد insert هست که بدون مشکل داره کار میکنه
    این قسمت کد کار نمیکنه
    $sql="UPDATE product_price SET Category_ID={$category} ,Image='{$product_img}', Title = '{$title}' , Price = '{$product_price}' , Description = '{$content}' WHERE ID = {$price_id} LIMIT 1";
    $result= mysql_query($sql);

if(isset($_POST['submit_post'])){    mysql_query("START TRANSACTION");    $title=  $_POST['product_title'];    $content=$_POST['description'];    $product_img=$_POST['product_img'];    $product_thumb = $_POST['product_thumb'];    $productimg_alt = $_POST['productimg_alt'];    $product_price = $_POST['product_price'];    $category = $_POST['categories'];    if(isset($_GET['price_id'])){         $price_id=intval($_GET['price_id']);         $sql="UPDATE product_price SET Category_ID={$category} ,Image='{$product_img}', Title = '{$title}' , Price = '{$product_price}' , Description = '{$content}' WHERE ID = {$price_id} LIMIT 1";         $result=  mysql_query($sql);
    if($result){ $success=true; $message="قیمت محصول با موفقیت ثبت شد"; }else{ $err=true; $message="خطایی رخ داده است لطفا بعدا دوباره سعی نمایید."; } }else{ $sql="INSERT INTO product_price (Price,Image,Description,Title,Category_ID)"; $sql.=" VALUES('{$product_price}','{$product_img}','{$cont ent}','{$title}','{$category}') ";
    $result = mysql_query($sql); $lastid = mysql_insert_id(); if($result){ mysql_query("COMMIT"); $success=true; $message="قیمت محصول با موفقیت ثبت شد"; }else{ mysql_query("ROLLBACK"); $err=true; $message="خطایی رخ داده است لطفا بعدا چک کنید"; } } }

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: update در phpmyadmin کار میکنه اما در کد php اعمال نمیشه

انقد توهم رفته کدا که معلوم نیست چی نتوشتی ولی بعد از کوئری چک کن ببین اررور داری یا نه ... این دو خط زیر رو هم اگه نمیدونی چین و چجوری کار میکنن حذف کن چون ممکه باعث بشن کوئری اجرا نشه

mysql_query("START TRANSACTION");
    mysql_query("COMMIT");

تاپیک های مشابه

1. سوال: update phpMyAdmin
    نوشته شده توسط OMID_BNT در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 11:30 صبح
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 24 شهریور 1389, 20:52 عصر
  3. Update کردن یک Update Panel که در MasterPage است از طریق فرم های فرزند
    نوشته شده توسط eyes_shut_number1 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 اردیبهشت 1389, 18:17 عصر
  4. سوال: استفاده از یک Update Progress برای چند update panel
    نوشته شده توسط imanasp در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: سه شنبه 22 دی 1388, 17:49 عصر
  5. استفاده از دستور Update حالت DBDirectMethod برای Update یک DataSet بر روی دیتابیس
    نوشته شده توسط Ghalandari در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    آخرین پست: چهارشنبه 29 آبان 1387, 08:19 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •