نمایش نتایج 1 تا 1 از 1

نام تاپیک: راه اندازی و فعال کردن وب هوک تلگرام برروی هاست ایرانی

کاربر جدید
    محل زندگی
    دره سلیکون ، بلوارAB64 ، پلاک0

Question راه اندازی و فعال کردن وب هوک تلگرام برروی هاست ایرانی

با سلام دوستان و ایام به کامتان با توجه به فیلتر شدن تلگرام و قاعدتا عدم دسترسی به سایت و وب سرویس و API های تلگرام از بستر اینترنت ایران چگونه میتونم با استفاده از کد ساده شده زیر به سایت تلگرام دسترسی و از ربات خودم دسترسی بگیرم مثلا با استفاده از پراکسی و یا هر روش دیگری لطفا اگر تجربه راه اندازی بر روی هاست خودتون رو که در ایران مستقره به اشتراک بذارید پیشاپیش از پاسخهاتون متشکرممن این url geMe در آدرس بار مرورگرم با استفاده از **** شکن به راحتی میتونم دریافت کنم فقط زمانیکه کد رو در سرور و هاست آپ میکنم دسترسی ندارم و خطای 500 بهم نشون داده میشه
    فایل پیوست شده که به شدت هم برنامه و منطق آن برای درک و ترس و دیباگ آن ساده شده است. (یک توضیح این آیپی را از پشتیبانی سایتی دریافت کرده ام که میخواستم ازشون هاست خارجی خریداری کنم که ابتدا با در میان گذشتن قصد و غرض خود مبنی بر آزمایش و ایجاد یک ربات تلگرامی گفتن که میتونم از هاست ایرانی با استفاده از پراکسی استفاده کنم که و از دستوراتی که در تیکت نوشته بودن استفاده کنم و بعد از نیگا کردن به کدها و دیدن آیپی های داده شده برام این سوال پیش اومد که این آیپی هاییی برای روشن کردن کدها و مثال زدنه یا نه و آیا هزینه ای بابت اون باید بپردازم یا خیر که در صورتی که باید هزینه ای پرداخت میکردم با خودم گفتم که این چه کاره ای و با خرید یک هاست خارجی دیگر هزینه ای بابت پراکسی پرداخت نمی کنم و عطایه هاست ایرانی رو لقایش میبخشم که بعد از یک تیکت دیگر گفتن این آیپی ها ثابته و هیچ هزینه ای برای مشتری نداره و اگر تغییر کنه اطلاع رسانی خواهد شد پس نتیجه گرفتم که احتمالا تمام سرورهای راه اندازی شده در ایران باید یک مکانیسمی و روشی برای این کار داشته باشن چونکه فک میکردم این آیپی ها رو باید از شرکتهایی گرفت که پراکسی سرور دارن و باید یک هزینه ای هم بابت اون پرداخت کرد که با خودم گفتم این چه کاره ای فوقش میرم از یک هاست خارجی استفاده میکنم که در تیکت بعدی پشتیبانی گفتن که اینها آیپی هایی ثابتی هستن و هیچ هزینه ای هم ندارن حالا با توجه به شرایطم که ابتدا با آپلود کردن کدهای خودم و کارنکردن برروی هاست شرکت دیگری که قبلا از آنها هاست اجاره کردم باید از اونها ینی شرکتی که هاست من در اونجاست چه چیزی رو طلب و بخوام مثلا بگم برای کارکردن ربات تلگرام احتیاج به پراکسی سروری دارم که *یلتر تلگرام رو دور بزنه و لطفا آیپی و پورت و یوزر و پسورد اون رو در اختیارم بذارید و یا هر چیزه دیگه ای که لازمه با ربات تلگرامم از داخل ایران و با استفاده از وب هوک ارسال و دریافت داشته باشم (اگر بخوام خلاصه کنم و رویه صحبتم با دوستانی که تجربه شبکه و راه اندازی سرور دارن و از جزییات سرور با خبر هستن و میدونن که برای سرور چه چیزهایی تعریف میشه از پشتیبانی هاست و سرورم چه چیزی برای این کار طلب کنم که سوتی و ضایع نشم تو تیکت) با سپاس از شما دوستان و سروران گرامی
    لطفا خواهشا یک نیم نگاهی هم به فایل ضمیمه بیندازین بسیار ساده است .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. شبیه سازی کلیک بر روی پنجره باز شده با کلیک راست
    نوشته شده توسط mbshareat در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 08 خرداد 1391, 19:06 عصر
  2. راه اندازی دو سایت روی یک هاست
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 05 آبان 1389, 23:36 عصر
  3. سوال: ایجاد ساب دامین مجازی روی هاست shared؟
    نوشته شده توسط akram66 در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 30 شهریور 1388, 21:09 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 20 تیر 1388, 18:51 عصر
  5. بدست آوردن ایمیل از روی لینک فعال سازی
    نوشته شده توسط sahele_sheni در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 29 مهر 1387, 04:04 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید