نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: حل مشکل استارت نشدن sqldependency

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

حل مشکل استارت نشدن sqldependency

سلام
    من چندتا دیتابیس دارم که روی یک سرور هستند و با یک mavcapp به اونها وصل میشم و نام دیتا بیس بوسیله کوکی توی کانکشن استرینگ قرار میگیره برای سویچ کردن بین دیتا بیس ها .حالا من توی برنامه از سیگنال ار هم استفاده کردم و بایستی sqldependency رو توی application startاستارت کنم
    وقتی میخوام برنامه رو ران کنم در صورت خالی بودن کوکی نمیتونم sqldependency رو ران کنم و وارد برنامه میشم بدوم اینکه sqldependency رو استارت کرده باشم
    لطفا راهنمایی

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: حل مشکلاستارت نشدن sqldependency

سلام
    شاید نیاز پروزه شما بوده و یا راه را اشتباهی میروید . دلیل استفاده(ذخیره کردن کانشکن اسنرینگ در کوکی) چی بوده؟
    اگر از orm استفاده می کنید:
    ef و orm ها کاربرد مهمشون اینه که شما سوییچ کردن دیتابیس و انتخاب کانکشن استرینگ را فراموش کنید و بنوانید همزمان از چند دیتابیس مختلف در یک app با چند دیتاکانتکست مجزا استفاده کنید و حتی بین دیتابیس ها join بزنید
    sql dependency و signal تکنیکی هست که اگر کوچکترین نکته فراموش شود جواب نخواهید گرفت
    موضوعی که باید توجه کنید signal در برنامه های چند صفحه ای سربار دارد و بیشتر مناسب spa ها هست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

سلام،خیلی ممنون از پاسختون،من از یک edmx دارم استفاده میکنم و همه دیتا بیس ها ساختارشون یکی هستش منتها باید دیتا ها از هم تفکیک شوند و توی دیتا بیس های خودشون بشینن و از طرفی بایستی همه یوزرها ها هم توی دیتابیس خودشون باشن و از دیک دیتا بیس مرکزی برای یوزرها نمیشد استفاده کنم،بخاطر همین همون ابتدای لاگین من نام کمپانی رو هم میپرسیدم و اونو توی کوکی قرار میدم که نامی متناسب با نام دیتا بیس هستش،حالا مشکل اینجاست که وقتی برنامه استارت میشه من بایستی توی اپ استارت بیام اسکیوال دیپندنسی رو هم استارت کنم اما توی اپ استارت کوکی نال هستش و یا باید جوری دیگه خوند که بتونم به اسکیول دیپندنسی بگم که سیگنال ار مربوط به کدوم دیتابیس رو استارت کنه
    آخرین ویرایش به وسیله ma.andishe : شنبه 20 اردیبهشت 1399 در 09:36 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

من تجربه زیادی توی کار با سیگنال ار ندارم ولی فکر میکنم باید اسکیول دیپندنسی رو توی رویداد دیگه ای اسنارت کنم چون اپ استارت فقط یبار ران میشه در حالی که من نمیتونم با همون بار اول همه اسکیول دیپندنسی های همه دیتا بیس ها رو استارت کنم و با توجه به هر یوزر که وارد میشه باید اسکیول دیپندنسی مربوطه به اون دیتا بیس ران بشه
    لطفا راهنمایی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

مشکلم همچنان حل نشده باقی مونده از دوستانی که تجربه کار با سیگنال ار و sqldependency دارند ممنون میشم راهنمایی کنن

تاپیک های مشابه

1. سوال: مقدار دهی SqlDependency در codefirst
    نوشته شده توسط Iran58 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 18 اردیبهشت 1397, 08:40 صبح
  2. مشکل با SqlDependency
    نوشته شده توسط Xcalivorse در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 31 شهریور 1394, 14:45 عصر
  3. سوال: کاربرد sqlDependency
    نوشته شده توسط behruz1212 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2