نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پیاده سازی فرم ساز

پیاده سازی فرم ساز

سلام دوستان، به امید قبول طاعات و عبادات
    بنده برای نرم افزارم میخوام یه فرم ساز طراحی کنم، چندتا جستجو انجام دادم و یه چیزایی هم پیدا کردم ولی خب میخوام ببینم راه اصولی طراحی و پیاده سازی همچین قابلیتی به چه شکل هست؟ مثلا کنترل هایی که روی یک فرم قرار میدیم به چه شکل باید توی دیتابیس ذخیره بشن؟ که تمامی خصوصیاتشون هم ذخیره بشه، نحوه کوئری نویسی و اجرای اونها به چه شکل هست؟ ایا کوئری نویسی توسط EF قابل انجام هست یا خیر؟ نحوه گزارشگیری؟ ایا کامپوننت های آماده ای برای این کار وجود داره؟ منظورم اینه اگر همچین کامپوننتایی قیمتشون به صرفه باشه که خیلی راحتتره فقط کافیه به نرم افزارم اتچش کنم و دیگه نیازی نیست کلی وقت روی این مورد بذارم

در کل اگر یک شمای کلی از این مبحث به بنده ارائه بدین خیلی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار ahmadreza517
    محل زندگی
    اینترنت

نقل قول: پیاده سازی فرم ساز

سلام
    این که شما میگید میتونید از xml استفاده کنید
    یا تمام مشخصات هر کامپوننت را در بانک ذخیره کنید و مدیریت کردنش سخته از کامپوننت property استفاده میتونی بکنی

خب مساله اینه که کاربر نهایی یه برنامه نویس نیست که میخواد فرم طراحی کنه، یه کارمند ساده یه شرکت یا ارگانی هست که میخواد برای انجام اموراتشون بصورت اتوماسیونی، یه فرمی رو طراحی کنه و ازش استفاده کنه، خب این کار نباید لازم به مهارت برنامه نویسی باشه و باید به صورت کاملا ساده و قابل فهم برای کاربر نهایی باشه

کسی نبود لطف کنه و تجربه شو با ما در میون بذاره؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 10 شهریور 1394, 12:36 عصر
  2. پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 06 آبان 1393, 00:43 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 21 اسفند 1391, 13:30 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 04 مرداد 1390, 13:06 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید