نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: گزارش از چند جدول مرتبط با هم

کاربر دائمی آواتار linktaz
    محل زندگی
    C:\WINDOWS\Temp

Post گزارش از چند جدول مرتبط با هم

من چند جدول دارم که از طریق یک شناسه به یکدیگر متصل میباشند ،وقتی که میخوام گزارش بگیرم،بعضی فیلدها که در بعضی جداول خالی هستند رو اطلاعات تکراری میندازه.در صورتی که در جدول اطلاعاتی ندارد.اگر امکان داره ایراد کار رو بفرمائید.
    مانند تصویر ذیل:
    pic.jpg
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: گزارش از چند جدول مرتبط با هم

نقل قول نوشته شده توسط linktaz مشاهده تاپیک
    من چند جدول دارم که از طریق یک شناسه به یکدیگر متصل میباشند ،وقتی که میخوام گزارش بگیرم،بعضی فیلدها که در بعضی جداول خالی هستند رو اطلاعات تکراری میندازه.در صورتی که در جدول اطلاعاتی ندارد.اگر امکان داره ایراد کار رو بفرمائید.
    مانند تصویر ذیل:
    pic.jpg
    سلام
    دیدن خود همین تصویر کفایت می کند که اطلاعات تکراری وجود ندارد، چرا که سه ستون اول دارای اطلاعات مختلفی است . بنابراین میتوان نتیجه گرفت که در اینجا دو رکورد ثبت گردیده .
    و وقتی خود فایل هم بررسی میشود مشاهده می گردد که در جدول inoculated دو رکورد مختلف برای کد 618 ثبت شده است . پس با این وجود چگونه انتظار دارید که برای کد فوق این دو رکورد به نمایش درنیاید ؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    سلام
    دیدن خود همین تصویر کفایت می کند که اطلاعات تکراری وجود ندارد، چرا که سه ستون اول دارای اطلاعات مختلفی است . بنابراین میتوان نتیجه گرفت که در اینجا دو رکورد ثبت گردیده .
    و وقتی خود فایل هم بررسی میشود مشاهده می گردد که در جدول inoculated دو رکورد مختلف برای کد 618 ثبت شده است . پس با این وجود چگونه انتظار دارید که برای کد فوق این دو رکورد به نمایش درنیاید ؟
    ببینید،ماهیت اینطوریه :
    گاو با شناسه ی 618 دو بار تلقیح شده،که وضعیت بارداری در خط اول هم مشخصه و تیک نخورده
    و میبایست تاریخ آبستن شده واسه ردیف اول و ... خالی باشه و در ردیف دوم فقط پر شده باشه.چرا که اطلاعاتی هم وارد نشده واسش.منظورمو متوجه شدید؟

محل زندگی

از اساتید کسی کمک نمیکنه؟

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •