نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سوالی درباره یادگیری PHP به وسیله کتاب

Question سوالی درباره یادگیری PHP به وسیله کتاب

سلام خدمت شما سروران گرامی
    قبلا توی دوره نوجوانی برنامه نویسی نرم افزار دسکتاپ انجام میدادم و الان سالها از اون زمان گذشته و تغییرات زیادی به وجود اومده و هم اینکه من چیز خاصی خاطرم نیست هرچند اون موقع خوب بودم، به هرحال سوالم درباره نسخه های مختلف زبان هاست که احتمالا سوال مبتدیانه ای محسوب میشه
    یک کتاب دارم از آقای عین الله جعفرنژاد قمی. در زمینه PHP با نام آموزش گام به گام PHP مربوط میشه به سال 1387 ! سوالم اینه که با توجه به اینکه الان نسخه های جدیدی از PHP اومده، آیا این کتاب الان تاریخ مصرف گذشته محسوب میشه و برای یادگیری دیگه نمیتونم از اون استفاده بکنم؟ یا ربطی نداره و میشه از همون یادگیری رو آغاز کرد و تفاوتی در اصل و اساس زبان ایجاد نشده؟ این سوال رو درباره زبان های برنامه نویسی دیگر هم دارم. چون همین کتابها در زمینه C#‎ و ... هم هست که چاپ های خیلی قدیمی هستن. آیا هر کتاب مربوط به زبان برنامه نویسی تاریخ مصرف داره و با اومدن نسخه های جدید دیگه کارآیی نداره؟ پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: سوالی درباره یادگیری PHP به وسیله کتاب

من یادمه 10 سال پیش که دانشجو بودم این جعفر قمی کتاب میداد برای همه زبان های برنامه نویسی ! معروف بود که برنامه نویس زبان نیست و فقط ترجمه میکنه
    در هر صورت دیگه الان نیازی به کتاب نیست همه چیز آنلاین هست هم دوره های نوشتاری متنی هم ویدئویی میتونی با یه سرچ تو نت پیدا کنی

در مورد تاریخ مصرف معمولا کتاب های قدیمی هنوز هم جواب میدن ولی خب طبیعتا تو ورژن های جدید هر زبانی یک سری موارد جدید اضافه میشه و یک سری موارد قدیمی حذف میشه
    میزانشون بستگی به زبان داره ولی خب هسته زبان معمولا حذف میشه و شاید یه سری توابع کم و زیاد بشه
    در مورد php کتاب قدیمیت جواب میده هنو

تاپیک های مشابه

1. سوال: سوال در مورد عکس گرفتن از یک فریم خاص از فایل flv بوسیله php
    نوشته شده توسط hamed.taran71 در بخش PHP
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 17 فروردین 1392, 00:21 صبح
  2. سوال در مورد نوشتن تابع و فراخوانی به وسیله مرجع در مورد آرایه ها
    نوشته شده توسط vahid-p در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 30 آذر 1391, 20:43 عصر
  3. آموزش: رقص نور همراه پخش موسیقی +سورس کد
    نوشته شده توسط gogolo در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال