نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object

NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object

با سلام خدمت دوستان
    صفحه CreateUser من تا دیروز داشت کار می کرد ولی امروز که می خواستم باهاش کار کنم بعد از لود صفحه و زمان ذخیره اطلاعات تو قسمت Role ارور می ده، صفحه رو هم تریس کردم دیدم که role رو null نشون میده
    1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
    از دیروز تا الان من تغییری در کد ندادم.

نقل قول: NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object

سلامی دوباره
    وقتی کد رو بررسی کردم متوجه شدم که در زمانی که ModelState من isvald نیست من بهش گفتم که دوباره همون پیج رو برگردونه، ولی در زمان لود دوباره صفحه چک باکس های من که از بانک پر می شه رو دوباره نمی تونه پر کنه و اون رو null می کنه و به همین دلیل این ارور رو میده.
    الان دنبال اینم که ببینم چطوری می تونم در زمان لود دوباره صفحه چک باکس هایی که قبلا از بانک پر شده بود رو دوباره حفظ کنم.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 20 اردیبهشت 1398, 16:58 عصر
  2. سوال: خطای System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object
    نوشته شده توسط shima2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 196
    آخرین پست: جمعه 12 اردیبهشت 1393, 00:24 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 17 بهمن 1391, 15:24 عصر
  4. خطای System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.
    نوشته شده توسط sherlukholmz در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 16 فروردین 1390, 16:45 عصر
  5. خطای System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.
    نوشته شده توسط sherlukholmz در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 16 فروردین 1390, 16:38 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •