نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: جستجو،ویرایش و انتقال اطلاعات

Question جستجو،ویرایش و انتقال اطلاعات

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی

آقا ما یه تیبل داریم که تمامی قراردادهای هر شرکت رو توش داره ، میخام با یک فرمی که توش لیست باکس داره براساس شماره مشتری(شرکت) داده ها رو فیلتر کنم و تمامی قراردادهارو بهم بده و با دبل کلیک روی آن تمامی اطلاعات قرارداد رو در یک قلب فرم دیگری ببینم

حالا میخام با این فرم جدید ویرایش اطلاعات قرارداد رو انجام بدم و چندتا اطلاعات دیگه ای هم بهش اضافه کنم و همه را با یک باتون بفرستم توی یک جدول دیگه
    چون میخام از اون جدول برای Mailing Merge استفاده کنم

ممنون.

توی فایل هم توضیح دادم. خیلی مطلب مرتبط هست ولی هرکدوم یه ایرادی دارن ک نتونستم روی فایل خودم پیادش کنم.

اگر بتونید کمک کنید ک ممنون ولی اگر نه که میتونم بعنوان پروژه هزینه ش رو هم پراخت کنم.

(راستی کپی و انتقال اطلاعات به جدول دیگر را دیدم ولی مربوط به C#‎‎‎‎‎‎‎ بودن )

حجم فایل حدود 2مگ

چون حجم اطلاعات جدول بالا بود هر چی هم پاک کردم بازم کم نشد

لینکشو گذاشتم دیگ

http://s13.picofile.com/file/8399232392/Check.rar.html

کاربر دائمی آواتار mazoolagh

نقل قول: جستجو،ویرایش و انتقال اطلاعات

1- برای تک تک مواردی که گفتین (و اجرای همگی هم بسیار ساده است) نمونه زیاد هست (هم اینجا و هم در اینترنت)
    احتمالا با کنار هم قرار دادن اون ها هست که مشکل دارین.
    اگر زمان برای شما مسئله است باید از سایت های فریلنسری مثل پونیشا و پارس کدرز و ... کمک بگیرین.
    دستتون در انتخاب پیمانکار باز هست، سابقه هاشون در دسترس هست، قیمت ها هم واقعی و رقابتی است - احتمالا یک روزه هم تحویل میدن.

2- حجم زیاد فایل بدلیل این هست که روی یک جدول دیتامکرو تعریف شده و log اون مکرو حجمش زیاد بود.
    بنظر میرسه شخص دیگه ای قبلا یک کارهایی کرده و این فایل که فرستادین بخشی از اون هست.

من اصلاح شده اش رو همینجا آپلود میکنم تا کار دوستانی که میخوان کمک کنن (یا قیمت بدن!) راحتتر باشه.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: جستجو،ویرایش و انتقال اطلاعات

نقل قول نوشته شده توسط mazoolagh مشاهده تاپیک
    1- برای تک تک مواردی که گفتین (و اجرای همگی هم بسیار ساده است) نمونه زیاد هست (هم اینجا و هم در اینترنت)
    احتمالا با کنار هم قرار دادن اون ها هست که مشکل دارین.
    اگر زمان برای شما مسئله است باید از سایت های فریلنسری مثل پونیشا و پارس کدرز و ... کمک بگیرین.
    دستتون در انتخاب پیمانکار باز هست، سابقه هاشون در دسترس هست، قیمت ها هم واقعی و رقابتی است - احتمالا یک روزه هم تحویل میدن.

2- حجم زیاد فایل بدلیل این هست که روی یک جدول دیتامکرو تعریف شده و log اون مکرو حجمش زیاد بود.
    بنظر میرسه شخص دیگه ای قبلا یک کارهایی کرده و این فایل که فرستادین بخشی از اون هست.

من اصلاح شده اش رو همینجا آپلود میکنم تا کار دوستانی که میخوان کمک کنن (یا قیمت بدن!) راحتتر باشه.

دستت درد نکنه .

بابت اینکه گفتین فایل قبلا دست یکی دیگه بوده درست میگین چون خودم این تیکه ش رو نیازداشتم و فایل اصلی از این جامع تره .

این تیکه کار به مشکل خورده که بعدا بهم لینک میشن .

دستت درد نکنه ممنون از اینکه اصلاح شد.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 22 شهریور 1402, 14:26 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 22 تیر 1395, 13:16 عصر
  3. استخدام برنامه نویس در استان همدان شهرستان تویسرکان
    نوشته شده توسط alvandyhamed در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 07 مرداد 1390, 17:26 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید