نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نیاز به راهنمایی دارم

نیاز به راهنمایی دارم

من به تازگی شروع به یادگیری asp.net کردم و باید پروژه کوچیکی رو انجام بدم.
    ممکنه منو راهنمایی کنید که طراحی یک سایت ساده سرویس دهنده ایمیل برای یکی که تازه کار هست به راحتی قابل انجامه یا نه؟
    و اگر جوابتون مثبته، و ممکنه یک ایده و الگوریم اولیه بهم بدین درمورد جدولهای دیتابیس و...
    اگر هم جوابتون منفیه لطفا راهنماییم کنید که چه پروژه ای برای فرد تازه کاری مثل من مناسب و آسونه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول: نیاز به راهنمایی دارم

سلام
    به دنیای نه چندان دلچسب برنامه نویسی خوش آمدید .
    اون ایمیلی که شما مد نظرتون هست حتما یه صفحه ای هست که یه کاربر برای یه کاربر پیام ارسال میکنه ... بعد از اونطورف اون یکی کاربر میتونه وارد بشه و پیام رو بخونه و مثلا جواب . اگه در این حد هست که ... خوبه .
    ( اون چیزی که شما نوشتید ایمیل از یه ساختار دیگه استفاده میکنه که برای شما زود هست . )

پیشنهاد من اینه که شما ابتدا طراحی قالب با بوت استرپ رو یاد بگیرید . ( خیلی ها رو دیدم که دنویسی خوبی داشتن اما چون نتونستن روی قالبشون خوب کار کنن مشتری از کارشون راضی نبوده )
    بعد سراغ Jquery برید .
    بعد یه مقدار SQL Server
    بعد شروع کنید با ASP.Net Web Form کار کردن ... مسلط که شدید به ASP.Net Core مهاجرت کنید .

برای شروع از این سایت استفاده کنید : آموزش های رایگانش رو دانلود کن https://toplearn.com

موفق باشید

نقل قول: نیاز به راهنمایی دارم

نقل قول نوشته شده توسط Tekyegah مشاهده تاپیک
    سلام
    به دنیای نه چندان دلچسب برنامه نویسی خوش آمدید .
    اون ایمیلی که شما مد نظرتون هست حتما یه صفحه ای هست که یه کاربر برای یه کاربر پیام ارسال میکنه ... بعد از اونطورف اون یکی کاربر میتونه وارد بشه و پیام رو بخونه و مثلا جواب . اگه در این حد هست که ... خوبه .
    ( اون چیزی که شما نوشتید ایمیل از یه ساختار دیگه استفاده میکنه که برای شما زود هست . )

پیشنهاد من اینه که شما ابتدا طراحی قالب با بوت استرپ رو یاد بگیرید . ( خیلی ها رو دیدم که دنویسی خوبی داشتن اما چون نتونستن روی قالبشون خوب کار کنن مشتری از کارشون راضی نبوده )
    بعد سراغ Jquery برید .
    بعد یه مقدار SQL Server
    بعد شروع کنید با ASP.Net Web Form کار کردن ... مسلط که شدید به ASP.Net Core مهاجرت کنید .

برای شروع از این سایت استفاده کنید : آموزش های رایگانش رو دانلود کن https://toplearn.com

موفق باشید
    ممنونم از راهنماییتون

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 14 دی 1393, 09:47 صبح
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 06 مهر 1392, 21:46 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 09 اسفند 1390, 22:11 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 07 دی 1389, 16:25 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار