نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بهترین روش ساخت app مدیریت فایل 3D

بهترین روش ساخت app مدیریت فایل 3D ( شبیه ساز فرود هواپیما )

سلام - من میخوام یه فایل 3D ( نقشه 3 بعدی یه فرودگاهی ) رو داخل نرم افزار وارد کنم به طوری که :
    1) ارتفاع هر نقطه رو بخونم
    2) یه شیء توش حرکت بدم ( هواپیما )، تقریبا فرود هواپیما رو شبیه سازی کنم؛ هر لحظه به هواپیما موقعیت بدم تا تو فضای 3D جابجا بشه؛ داده های موقعیت هواپیما از سریال ( سخت افزار خارجی که به pc وصل میشه ) دریافت میشه.
    3) کاربر هم بتونه دوربین رو بچرخونه و از جهات مختلف این هواپیما رو مشاهده کنه
    4) یه سری دکمه و رادیو و باتن و... هم نیاز دارم برا بحث تنظیمات
    5) یه سری خط تو این فایل 3D نمایش بدم ( خط فرود فعلی، خد فرود پیشبینی شده، میزان مجاز خطا و اینجور چیزا )
    6) این APP مهم نی تو چه سیستم عاملی اجرا بشه ( اندرودید / ویندوز ) ؛ فقط باید آفلاین باشه چون ممکنه یوزر به نت دسترسی نداشته باشه حین کار با نرم افزار.

خواستم ببینم C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ برای این کار مناسب هستش؟ و با چه کتابخونه و روشی باید اینکارو بکنم و اگه مناسب نی، اگه روش خوبی سراغ دارید برای این کار ممنون میشم بگید.

========

من فعلا رفتم سراغ Unity، حالا باز کسی روش ساده تری داشت بگه ممنون میشم / Unity هم کدنیویسش C#‎‎‎‎‎ هستش انگار
    آخرین ویرایش به وسیله md3848 : چهارشنبه 28 خرداد 1399 در 16:40 عصر

نقل قول: بهترین روش ساخت app مدیریت فایل 3D ( شبیه ساز فرود هواپیما )

نقل قول نوشته شده توسط md3848 مشاهده تاپیک
    سلام - من میخوام یه فایل 3D ( نقشه 3 بعدی یه فرودگاهی ) رو داخل نرم افزار وارد کنم به طوری که :
    1) ارتفاع هر نقطه رو بخونم
    2) یه شیء توش حرکت بدم ( هواپیما )، تقریبا فرود هواپیما رو شبیه سازی کنم؛ هر لحظه به هواپیما موقعیت بدم تا تو فضای 3D جابجا بشه؛ داده های موقعیت هواپیما از سریال ( سخت افزار خارجی که به pc وصل میشه ) دریافت میشه.
    3) کاربر هم بتونه دوربین رو بچرخونه و از جهات مختلف این هواپیما رو مشاهده کنه
    4) یه سری دکمه و رادیو و باتن و... هم نیاز دارم برا بحث تنظیمات
    5) یه سری خط تو این فایل 3D نمایش بدم ( خط فرود فعلی، خد فرود پیشبینی شده، میزان مجاز خطا و اینجور چیزا )
    6) این APP مهم نی تو چه سیستم عاملی اجرا بشه ( اندرودید / ویندوز ) ؛ فقط باید آفلاین باشه چون ممکنه یوزر به نت دسترسی نداشته باشه حین کار با نرم افزار.

خواستم ببینم C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ برای این کار مناسب هستش؟ و با چه کتابخونه و روشی باید اینکارو بکنم و اگه مناسب نی، اگه روش خوبی سراغ دارید برای این کار ممنون میشم بگید.

========

من فعلا رفتم سراغ Unity، حالا باز کسی روش ساده تری داشت بگه ممنون میشم / Unity هم کدنیویسش C#‎‎‎‎‎‎ هستش انگار
    اگه منظورت از سی شارپ Winform هست باید بگم اصلا مناسب نیست و wpf گزینه مناسب تری هست

نقل قول: بهترین روش ساخت app مدیریت فایل 3D

با unity انجامش دادم

UNITY-PRO1.jpg

تاپیک های مشابه

1. سوال: روش آپلود کردن سایت بر روی هاست و مدیریت محتوای سایت...
    نوشته شده توسط vahid1993 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 07 خرداد 1395, 19:48 عصر
  2. طراحی سایت ادمین برای درست کردن سایت های پویا مثل سایت ساز؟
    نوشته شده توسط haniyehghassami در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 10:06 صبح
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 12:02 عصر
  4. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 02 مرداد 1393, 23:46 عصر
  5. سوال: مگر 8 بیت یک بایت نمی شود پس چگونه در این الگوریتم تعداد بیت ها یک بایت میشوند؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:21 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •