نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکل در فراخوانی به ترتیب اطلاعات از دیتابیس و چاپ مقادر یک array

Question مشکل در فراخوانی به ترتیب اطلاعات از دیتابیس و چاپ مقادر یک array

من میخوام کاری کنم وقتی که اطلاعات کاربران برام لیست میشه اول اون اطلاعاتی که مقدار فیلد استان برابر 22 و 35 و 48 است نمایش داده بشه و بعد اونهایی که مقدار دیگه ای داردن

سوال بعدم اینه که من با کد زیر اطلاعات موقعیت مکانی کاربر بر اساس آی پی اونها بدست میارم اما نمیدونم چطوری باید اطلاعات مثلا بر اساس کشور یا فقط شهر چاپ کنم و تمام اطلاعات چاپ میشه

$ch = curl_init("http://api.db-ip.com/v2/free/".$ip_address.""); curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0); curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1); $output = curl_exec($ch); curl_close($ch); echo $output;

خروجی
    کد HTML:
    { "ipAddress": "94.24.102.42", "continentCode": "AS", "continentName": "Asia", "countryCode": "IR", "countryName": "Iran", "stateProv": "Tehr\u0101n", "city": "Tehran" }
    لینک سایت اصلی https://db-ip.com/api/doc.php
    آخرین ویرایش به وسیله hamidhassas : پنج شنبه 19 تیر 1399 در 07:59 صبح

نقل قول: مشکل در فراخوانی به ترتیب اطلاعات از دیتابیس و چاپ مقادر یک array

برای اینکه ترتیب سفارشی ایجاد کنید باید یک ستون به جدول استانها اضافه کنید و ترتیب مورد نظر خود را در این ستون درج کنید. در زمان فراخوانی اطلاعات کاربران جدول استان ها را با آن جوین کنید سپس بر اساس ستون جدید مرتب کنید.

خروجی وب سرویس مورد استفاده json می باشد با استفاده از تابع json_decode آن را دیکود کنید.

تاپیک های مشابه

1. نمایش دیتابیس درlistview یا ذخیره اطلاعات دیتابیس در array
    نوشته شده توسط amint70 در بخش Android Studio
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 30 بهمن 1394, 06:48 صبح
  2. سوال: ترکیب کردن دو تیبل در دیتابیس به یک تیبل
    نوشته شده توسط misholang در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 16 شهریور 1392, 21:38 عصر
  3. تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی
    نوشته شده توسط majid_darab در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 15 فروردین 1391, 16:14 عصر
  4. پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 15 فروردین 1390, 12:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •