نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: عدم دانلود پکیچ های core در پروژها تستی

عدم دانلود پکیچ های core در پروژها تستی

سلام
    من وقتی با mvc.net کار میکردم تمام پکیچها را یکبار دانلود میکردم و برای مابقی پروژهای خودم از فولدر packages بدون نیاز به اینترنت انها را نصب میکردم
    اما نمی دانم این کار را در mvc.core چگونه انجام بدهم چون فولدر packages نمیبینم در پروژهای core
    لطفا راهنمای بفرمایید تا در پروژهای تستی خودم هزینه اینترنت برای دانلود پکیچها ندهم
    باتشکر

نقل قول: عدم دانلود پکیچ های core در پروژها تستی

با اجازه اساتید بنده جواب میدم. اگه منظورتون از پکیج ها همون Nuget پکیج ها هست، اولا کلا حجم زیادی ندارن اکثرشون و روزانه ده ها بار هم دانلود کنید به اندازه یک بار گشتن توی سایت دیجی کالا که صدها عکس داره اینترنت نمیخوره. ولی جواب شما : مثلا فرض کنیم پکیج Dapper را میخوایم فقط یک بار دانلود کنیم. ابتدا در گوگل اسم پکیج را به همراه کلمه Nuget گوگل کنید وارد سایت Nuget بشید. بخونیدش نیوگت ! اینم یک نمونه اش هست https://www.nuget.org/packages/Dapper/
    وارد صفحه که شدین سمت راست اخرین ورژن را دانلود کنید. مثلا در فولدر c:\110 ذخیره میکنید. وارد VS 2019 میسید و قسمت Tools>NugetPackageManger>ManageNugetPackages بشید و اونجا سمت راست روی چرخ دنده (setting) رفته و تیک Nuget.org را بردارید و فولدر خودتون را اضافه کنید. یک مشکلی هست اونم اینکه خیلی ازین پکیج ها توی همون لینک که گذاشتم اگه دقت کنید میبینید خیلی وابستگی Dependency دارند و اگر depency هاشون موقع نصب کنارشون دانلود نشده باشه !! ارور میده !

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 05 تیر 1399, 15:27 عصر
  2. محاسبه کارنامه از یک آزمون تستی
    نوشته شده توسط گل نرگس68 در بخش T-SQL
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 31 مرداد 1392, 13:48 عصر
  3. سوال: اجرای تستی فرم
    نوشته شده توسط cisco ++ در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 18 تیر 1392, 11:20 صبح
  4. سوال: برنامه تستی asp