نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: برنامه نویسی سایت مشابه ایمالز و ترب

کاربر دائمی آواتار artablog
    محل زندگی
    اردبیل

برنامه نویسی سایت مشابه ایمالز و ترب

سلام

بنده مشابه سایت ایمالز رو نوشتم ۸۰ تا ۹۰ درصد پروژه را تکمیل کردم ولی چون برای دسترسی به پنل فروشندگان ایمالز حتمنا باید سایت دارای نماد داشته باشم تا بتونم در ایمالز ثبت نام کنم و بتونم امکانات پنل فروشندگان را ببینم از امکانات پنل فروشندگان خبر ندارم راهنمایی در مورد امکانات پنل فروشندگان میخوام

اگه یه نفر که تو ایمالز پنل داره فقط یک ساعت پنلشو در اختیار من بزاره عالی میشه

مورد مهم بعدی اینکه محصولات چطور با هم مقایسه میشن مثلا ما یک محصول داریم با عنوان «یخچال فریز دوقلو امرسان مدل em-44xer»

منظورم اون قسمت از سایت ایمالز هست که زیر یک محصول فروشنده های اون محصول رو نمایش میده

حالا بخوایم محصولات مشابه این محصول رو چطور از دیتابیس بگیرم و به عنوان فروشندگان نمایش بدم.

ایده های خودم برای مورد بالا اینه که عنوان همون محصول رو بصورت full-text سرچ کنم ولی اینکار رو کردم دو محصول داشتم که ربطی به هم نداشت ولی چون هر دو محصول کلمه «مدل» را داشتند در نتیجه جستجو ظاهر شدند

ایده دوم اینه که برای محصولات تگ بذارم با گذاشتن تگ و نمایش بر اساس تگ محصولات مرتبط دقیقا همون میشه که باید باشه ولی در این روش باید کاربران تگ درست رو برای محصولشان بنویسن که اینم نمیشه

از دوستان برنامه نویسی که تجربه نوشتن همچین اسکریپتی رو دارن میخوام کمک کنند

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: برنامه نویسی سایت مشابه ایمالز و ترب

من متوجه نشدم میخای بدونی چجوری محصولات با هم مقایسه میشن یا فروشنده های یک محصول رو نشون بدی یا چجوری مکحصولات مشابه رو نشون بدی

چون از مقایسه شروع کرد و فرض رو میزارم که منظورت مورد اوله که چجوری با هم محصولات رو مقایسه کنی

معمولا وقتی دارن قسمت دسته بندی رو میسازن توی سایت یه سری ویژگی ها برای هر دسته بندی تعریف میکنن
    مثلا تو دسته یخچال ویژگی های مثلا : ارتفاع / قدرت سرمایش / وزن / ضرفیت و .... رو تعریف میکنن
    بعد که شما میخای محصول ثبت کنی در دسته یخچال این ها رو بهت نشون میده و میگه حالا به ازای این محصول ویژگی ها رو پر کن

چیزی که تو صفحه مقایسه میبینی همین ویژگی هاست و معمولا وقتی روی یک محصول زدی برای مقایسه این ویژگی هاش رو نشون میده
    از اونجایی که برای همه محصولات اون دسته (مثلا یخچال ) این ویژگی ها میاد و پر میشه توسط ثبت کننده محصول , پس شما میتونی محصولات دیگر اون دسته رو هم اضافه کنی و ویژگی هاشون رو کنار هم بزاری مقایسه بشن .... به عبارت دیگه فقط محصولاتی که مربوط به دسته بندی یکسان هستن رو میتونی مقایسه کنی با هم

محل زندگی
    اردبیل

ممنون از پاسختون
    منظور من همون قسمت فروشندگان یک کالا هست. که زیر یک محصول در سایت ایمالز نشون داده میشه.

منم حدس زدم که برای نمایش فروشندگان یک محصول میاد مشخصات کلی همون محصول رو با محصولات سایت مقایسه میکنه بعد نتایج رو به عنوان فروشندگان چاپ میکنه.
    ولی تو سایت ترب یک محصول رو دیدم که مشخصات نداشت ولی فروشندگان اون محصول به درستی نمایش داده میشد تقریبا برای اون محصول ۱۳ فروشنده بود که همشون درست بود سوالم اینه اون محصول بدون مشخصات (که اون مورد گوشی سامسونگ بود) مثل حافظه داخلی مدل گوشی... چطور فروشندگان به درستی چاپ شده بود؟ فرض کنید من تو برنامه ام از طریق مشخصات محصول فروشندگان اون محصول رو استخراج کردم اگه محصولی مشخصات نداشت چی میشه؟
    آخرین ویرایش به وسیله artablog : سه شنبه 31 تیر 1399 در 01:06 صبح

محل زندگی
    اردبیل

کیست که مرا یاری کند!

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 02 خرداد 1397, 11:22 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 02 مهر 1394, 10:15 صبح
  3. پاسخ: 3