نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: دریافت اطلاعات از پورت com

دریافت اطلاعات از پورت com

سلام به همه اساتید گرامی

دوستان من یه دستگاه سرعت سنج دارم که با رابط RS232 به سیستم متصل میشه دوستان من زمانی که پورت کامی که توسط این دستگاه باز شده است رو توسط ابزارهایی شبیه COM Port Monitoring میخونم ولی به من دیتای مبهم و غیرقابل فهم میده در حالی که تصور من این بود عددی که روی ال سی دی دستگاه نمایش داده میشه رو میتوان از پورت COM مربوط به دستگاه خوند دوستان ممنو.ن میشم راهنمایی کنید که چطوری باید این کارو انجام بدم

نقل قول: دریافت اطلاعات از پورت com

نقل قول نوشته شده توسط arastoahmadi مشاهده تاپیک
    سلام به همه اساتید گرامی

دوستان من یه دستگاه سرعت سنج دارم که با رابط RS232 به سیستم متصل میشه دوستان من زمانی که پورت کامی که توسط این دستگاه باز شده است رو توسط ابزارهایی شبیه COM Port Monitoring میخونم ولی به من دیتای مبهم و غیرقابل فهم میده در حالی که تصور من این بود عددی که روی ال سی دی دستگاه نمایش داده میشه رو میتوان از پورت COM مربوط به دستگاه خوند دوستان ممنو.ن میشم راهنمایی کنید که چطوری باید این کارو انجام بدم
    معمولا سخت افزارهایی که با پورت یو اس بی به سیستم متصل میشوند، داده های مورد نظر را به صورت فریم هایی به صورت هگز برای رابط نرم افزاری ارسال میکنند بنابراین برای استفاده از این فریم ها کافی هست که طبق توضیحات خود سازنده سخت افزار فریم ها را به چه صورت کد گذاری کرده اند به راحتی می توانید فریم ها را دیکد کنید تا به داده های اصلی دسترسی داشته باشید.
    اینکه مستقیم هر اطلاعاتی که بعضا بر روی خود دستگاه نمایش داده میشود را به سمت رابط نرم افزاری ارسال کند کمی بعید هست، اونهم به علت های زیادی که از حوصله این تاپیک خارج هست
    در صورتیکه تمایل داشتید برای انجام در پیغام به من اطلاع دهید

کاربر دائمی آواتار _behnam_
    محل زندگی
    سونای ایران ( بوشهر )

نقل قول: دریافت اطلاعات از پورت com

سلام ، ساختار اطلاعات ارسال شده از سخت افزار به کامپیوتر به سلیقه برنامه نویس میکروکنترلر میتونه طراحی و‌تغییر کنه. بهتره با برنامه نویس و سازنده برد درمیون بزارید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 08 تیر 1393, 04:41 صبح
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 26 فروردین 1392, 14:10 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 15 آذر 1391, 16:21 عصر
  4. حرفه ای: جستجوی فایل در تمام پوشه ها و زیر پوشه ها (فولدر دارای حرف ی فارسی )
    نوشته شده توسط shinyboy در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 01 آذر 1391, 18:03 عصر
  5. لیست کردن تمامی پوشه های یک درایو حتی پوشه های مخفی و سیستمی
    نوشته شده توسط عقاب سیاه در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 25 بهمن 1388, 01:10 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید