باسلام و خسته نباشید
من برای استفاده از identity 2 در ASP.net MVC 5 چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
1- آیا در ایجاد کاربر میشه ایمیل وارد نکرد و نام کاربری وارد کنیم؟
نمونه ها و مثال هایی که زده میشه برای سیستم های عضو گیری هست که خود کاربر میاد و ثبت نام رو انجام میده ولی من منظور استفاده از identity بعنوان سیستم مدیریت کاربران در برنامه های مثل اتوماسیون هست. بصورتی که یک ادمین در حال تعریف کاربران هست و دسترسی های هر کاربر در بخش های مختلف رو مشخص می کنه.
2- چطور میشه یک سری دسترسی ها رو به نقش ها یا کاربران اختصاص داد و در زمان فراخوانی هر کنترلر اون ها رو بررسی کرد؟ در حالت کلی ما میگیم هر کس مثلا نقش admin داره بتونه فلان اکشن از فلان کنترلر رو باز کنه ولی اگر بخوایم دسترسی ها رو ریزتر کنیم مثلا بگیم کاربر 1 دارای نقش 2 هست و دسترسی ایجاد، ویرایش، حذف و... رو داره یا ندارهمثلا جدول دسترسی به شکل زیر داشته باشیم.

شناسه کاربر شناسه بخش دسترسی ایجاد دسترسی ویرایش دسترسی حذف
100 1 True True True
101 1 True False False

من چنین جدولی دارم که دسترسی کاربرانم رو توش ذخیره می کنم و یک AuthorizeAttribute هم نوشتم تا کاربر لاگین شده رو بررسی کنم دسترسی براساس جدول بالا رو داره یا نه. آیا identity رو با چنین ساختاری میشه پیاده سازی کرد یا نه؟
اگر نه برای چنین حالت هایی چه راهکاری وجود داره؟

3- در حال حاضر من از OWIN استفاده نمی کنم. موقعی که کاربر لاگین میکنه با اینکه در webconfig تنظیم کردم timeout=30 باشه ولی کاربر اگر از سیستم استفاده نکنه در زمان کمتر از 5 دقیقه به صفحه لاگین هدایت میشه. آیا با راه اندازی owin این مشکل حل میشه یا ایراد کار از جای دیگه است.

ممنون