نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: دادن خروجی از کلاس جاوا به کلاس های دیگر در زبان های برنامه نویسی مختلف

دادن خروجی از کلاس جاوا به کلاس های دیگر در زبان های برنامه نویسی مختلف

سلام
    من یه کلاس دارم در جاوا که چند تا ورودی میگیره و فعل و انفعالاتی روشون انجام میده و به عنوان یه خروجی string در یک فایل ذخیره میکنه
    من میخوام این کلاس توسط زبان های برنامه نویسی مختلف اجرا بشه و ورودی بگیره و خروجی رو دریافت کنن ولی نه به صورت فایل، راه دیگه ایی داره که من بتونم این خروجی رو به صورت مستقیم بهشون بدم ؟
    ممنونم

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: دادن خروجی از کلاس جاوا به کلاس های دیگر در زبان های برنامه نویسی مختلف

بله میتونید با جاوا برنامه ها رو اجرا کنید و خروجی رو آرگومان ورودی برنامه های دیگه قرار بدید. همچنین میتونید با پروتکل های ارتباطی مانند ایجاد ارتباط با Socket Programming هم بین دو برنامه مجزا (به هر زبانی ارتباط برقرار کنید). در کل راه های متعددی برای اینکار وجود داره.
    اما راحتترینش همین که گفتم چون شما ارتباط مداوم و دو طرفه نمیخواید، خروجی رو به صورت آرگومان بدید ساده تره.
    این لینک رو ببینید یه مثال ساده آورده: https://www.tutorialspoint.com/java/...c_cmdarray.htm

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1395, 13:59 عصر
  2. مقاله: کاربرد String Buffer در برنامه نویسی جاوا( و یا حتی برنامه نویسی اندروید
    نوشته شده توسط arya-m در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 18 مهر 1393, 17:22 عصر
  3. برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی
    نوشته شده توسط mazimazi در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 10:37 صبح
  4. آموزش: مجموعه آموزشهای 3d buzz بعضی از زبان های برنامه نویسی و اسکریپت نویسی
    نوشته شده توسط REZAsys در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 21 دی 1389, 12:02 عصر
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 14 آبان 1388, 10:11 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •