نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: آیا نسخه ای از فاکس پرو (تحت ویندوز) هست که بشه باهاش برنامه نویسی تحت وب انجام داد

Smile آیا نسخه ای از فاکس پرو (تحت ویندوز) هست که بشه باهاش برنامه نویسی تحت وب انجام داد

سلام دوستان - من با فاکس پرو تحت داس برنامه نویسی حرفه ای انجام میدم و برای جستجو ها هم از اسکیو ال استفاده میکنم ولی برای گذر از داس به تحت ویندوز و درنهایت به برنامه نویسی وب خیلی تلاش کردم ولی نتیجه دلخواهی نگرفته ام - ولی اگه با نسخه ای از فاکس پرو اگه بشه تحت وب برنامه نویسی کرد خیلی میتونم پیشرفت داشته باشم - ولی نمیدونم آیا چنین چیزی امکان داره یا باید سراغ ASP برم - ممنون

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت
    عنوان afp در همین بخش سرچ کن به حوابت می رسی

سلام - ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پیغام دادید - ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم - اگه امکان داره لینکشو برام بفرستید - ممنون

در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

من هم اضافه کنم که البته برای اینکار به چند چیز دیگه هم نیاز دارید:
    1 - کمی دانستن ASP
    2 - یک سرور که بتونید برنامه رو ( یا DLL ) ایجاد شده رو روی اون نصب کنید ( یا به عبارت بهتر اجازه نصب اون رو به شما بده ) - اینو درمورد AFP نمیدونم ولی در مورد یکی دیگه از این ابزارها بنام AVFP مطمئنم

بنظر من شاید بهتر باشه برنامه هاتون فعلا فقط بانکهاش روی WEB باشه

نقل قول نوشته شده توسط rezamim
    :
    بنظر من شاید بهتر باشه برنامه هاتون فعلا فقط بانکهاش روی WEB باشه
    یعنی درهرکامپیوترکه بخواهد ازبانک استفاده کند یک نرم افزارتحت وب دانلود وسپس روری رایانه شخصی صفحه را اجرا کند؟؟؟؟
    --------------------
    راستی کسی ازدوستان درباره این نرم افزاری که دراینترنت تبلیغ می کند چیزی می داند
    .NET for Visual FoxPro Developers
    این هم یکی ازلینکهایش
    http://foxcentral.net/microsoft/NETforVFPDevelopers.htm
    آخرین ویرایش به وسیله علی اکبر : دوشنبه 29 آبان 1385 در 15:29 عصر دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    این یک کتاب هست.برای کارتون هم میتونید با ftp فایلهاتون رو آپلود و دانلود کنید . مطمئن و ایمن
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

نقل قول نوشته شده توسط علی اکبر
    یعنی درهرکامپیوترکه بخواهد ازبانک استفاده کند یک نرم افزارتحت وب دانلود وسپس روری رایانه شخصی صفحه را اجرا کند؟؟؟؟
    --------------------
    یعنی شما یه نرم افزار تحت ویندوز بنویسی که با بانکهاش ( که روی اینترنت هست ) ارتباط برقرار کنه

من فقط می خواستم منظور دقیق شما را بفهمم حال این نرم افزار تحت وب باشه یا تحت ویندوز

نرم افزار در هر صورت تحت سیستم عامل ویندوز اجرا میشود. یا روی ویندوز کاربر یا روی ویندوز سرور. ولی بدلیل مشکلاتی که در اجرای نرم افزار بر روی ویندوز سرور خواهید داشت ( تحت وب ) ، پیشنهاد بنده این بود که برنامه اصلی را بر روی ویندوز کاربران اجرا کنید ( و نه بر روی ویندوز سرور تحت وب ) و تنها بانکها را روی سرور تحت وب قرار دهید. فکر کنم بیمه رازی دقیقا چنین کاری را انجام داده است. چون دیده ام که برنامه روی کامپیوترهای شرکت است ولی بانکها روی یک سرور مرکزی
    امیدوارم متوجه موضوع شده باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •