نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: اعتبار توابع شمسی

اعتبار توابع شمسی

سلام دوستان
    من از تابع تاریخ شمسی جناب آزادی استفاده میکنم ، با توجه به اینکه اعتبار تابع تا سال 1399 است دوستان برای استفاده و یا اصلاح و تغییرات در این تابع برای بعد سال 99 چه راهکاری وجود داره ؟ و یا تابعی دیگری وجود داره که بشه ازاون استفاده کرد ؟
    با سپاس از همه

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اعتبار توابع شمسی

نقل قول نوشته شده توسط iransim مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من از تابع تاریخ شمسی جناب آزادی استفاده میکنم ، با توجه به اینکه اعتبار تابع تا سال 1399 است دوستان برای استفاده و یا اصلاح و تغییرات در این تابع برای بعد سال 99 چه راهکاری وجود داره ؟ و یا تابعی دیگری وجود داره که بشه ازاون استفاده کرد ؟
    با سپاس از همه
    سلام
    برای سال 1400 امتحان کرده ای که تاریخ رو اشتباه نمایش بده ؟

سلام و عرض ادب
    در توضیحات ابتدای کد های ماژول این مطلب نوشته شده بود
    و اینکه من فیلد تاریخ رو از ابتدا NUmber و فرمت 00/00/00 انتخاب و استفاده کردم یعنی برای سال 1400 از 00 برای سال باید استفاده کنم ؟

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز

سلام دوستان
    با سپاس از همه
    سلام نمونه شماره 40 اين تاپيك رو ببينيد ماژول استفاده شده در واقع توابع اصلاح شده جناب آقاي آزادي هستند.
    https://barnamenevis.org/showthread....light=شمسي
    آخرین ویرایش به وسیله amirzazadeh : شنبه 15 شهریور 1399 در 18:13 عصر

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

نقل قول نوشته شده توسط amirzazadeh مشاهده تاپیک
    سلام نمونه شماره 40 اين تاپيك رو ببينيد ماژول استفاده شده در واقع توابع اصلاح شده جناب آقاي آزادي هستند.
    https://barnamenevis.org/showthread....light=شمسي
    سپاس و ممنون از لطف و محبت و راهنمائی مفید شما

ی سئوال داشتم که اگه بازم راهنمائی بفرمائید ممنون میشم
    الان که من در بانک خودم فرمت تاریخ را 6 رقمی و با ماسک (00/00/00) تعریف کردم برای استفاده از این تابع اصلاحی و ویرایش تاریخهای ثبت شده قبلی به فرمت 8 رقمی (0000/00/00) چه کاری باید انجام بدم ؟
    مجددا ممنونم
    آخرین ویرایش به وسیله iransim : یک شنبه 16 شهریور 1399 در 13:35 عصر

محل زندگی
    تهران

سپاس و ممنون از لطف و محبت و راهنمائی مفید شما

ی سئوال داشتم که اگه بازم راهنمائی بفرمائید ممنون میشم
    الان که من در بانک خودم فرمت تاریخ را 6 رقمی و با ماسک (00/00/00) تعریف کردم برای استفاده از این تابع اصلاحی و ویرایش تاریخهای ثبت شده قبلی به فرمت 8 رقمی (0000/00/00) چه کاری باید انجام بدم ؟
    مجددا ممنونم
    سلام
    در دیزاین کوئری یک ستون ایجاد و در قسمت Field عبارت Expr1: "13" & [StrDate] رو درج کن . در این عبارت فرضاً نام فیلد تاریخ شما StrDate می باشد و شما فیلد خودت رو جایگزین آن کن
    با این عبارت در ستون جدید دو رقم اول سال که در فرمت 6 رقمی وجود نداشت اضافه میشود
    در نهایت این ستون رو انتخاب وکپی و جایگزین ستون قبلی کن

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    سلام
    در دیزاین کوئری یک ستون ایجاد و در قسمت Field عبارت Expr1: "13" & [StrDate] رو درج کن . در این عبارت فرضاً نام فیلد تاریخ شما StrDate می باشد و شما فیلد خودت رو جایگزین آن کن
    با این عبارت در ستون جدید دو رقم اول سال که در فرمت 6 رقمی وجود نداشت اضافه میشود
    در نهایت این ستون رو انتخاب وکپی و جایگزین ستون قبلی کن

ممنونم
    دوست عزیز ، قبلا ساخت کوئری باید قالب تاریخ جدولم رو به 8 رقمی باید تغییر بدم ، درسته ؟

محل زندگی
    تهران

ممنونم
    دوست عزیز ، قبلا ساخت کوئری باید قالب تاریخ جدولم رو به 8 رقمی باید تغییر بدم ، درسته ؟
    نه همون قالب 6 رقمی باشه و وقتی تاریخ های جدید رو جایگزین کردی قالب رو به 8 رقمی تغییر بده
    پیشنهاد میشه قبل از اینکار یک بکاپ از فایلت بگیری که اگر اطلاعات بدرستی تغییر نکرد اطلاعات فایل اصلیت مشکل پیدا نکنه

[QUOTE=eb_1345;2434268]نه همون قالب 6 رقمی باشه و وقتی تاریخ های جدید رو جایگزین کردی قالب رو به 8 رقمی تغییر بده
    پیشنهاد میشه قبل از اینکار یک بکاپ از فایلت بگیری که اگر اطلاعات بدرستی تغییر نکرد اطلاعات فایل اصلیت مشکل پیدا نکنه[/QUOTE

سپاس فراوان بایت حسن توجه شما

[QUOTE=iransim;2434281]
    نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    نه همون قالب 6 رقمی باشه و وقتی تاریخ های جدید رو جایگزین کردی قالب رو به 8 رقمی تغییر بده
    پیشنهاد میشه قبل از اینکار یک بکاپ از فایلت بگیری که اگر اطلاعات بدرستی تغییر نکرد اطلاعات فایل اصلیت مشکل پیدا نکنه[/QUOTE

سپاس فراوان بایت حسن توجه شما
    سلام و عرض ادب دوست عزیز
    با عرض پوزش بابت مزاحمت مجدد
    من کلیه مراحلی رو برای تغییر قالب تاریخ از 6 به 8 رقمی و انتقال به جدول اصلی رو طبق توصیه شما با موفقیت انجام دادم ، فقط به ی مشکل برخورد کردم و اون هم گزارشگیری در یک بازه زمانی است
    من قبلا برای بازه زمانی در کوئری از این شرط ([Between ([forms]![ReportF]![date_az]) And ([forms]![ReportF]![date_ta]) استفاده میکردم ، الان وقتی با این شرط گزارشگیری میکنم رکوردها در داخل بازه زمانی تعریف شده فیلتر نمی شود و کل رکوردها نمایش داده میشه
    ممنونم میشم بگید اشکال کار از کجاست

محل زندگی
    تهران

[QUOTE=iransim;2434318]

سلام و عرض ادب دوست عزیز
    با عرض پوزش بابت مزاحمت مجدد
    من کلیه مراحلی رو برای تغییر قالب تاریخ از 6 به 8 رقمی و انتقال به جدول اصلی رو طبق توصیه شما با موفقیت انجام دادم ، فقط به ی مشکل برخورد کردم و اون هم گزارشگیری در یک بازه زمانی است
    من قبلا برای بازه زمانی در کوئری از این شرط ([Between ([forms]![ReportF]![date_az]) And ([forms]![ReportF]![date_ta]) استفاده میکردم ، الان وقتی با این شرط گزارشگیری میکنم رکوردها در داخل بازه زمانی تعریف شده فیلتر نمی شود و کل رکوردها نمایش داده میشه
    ممنونم میشم بگید اشکال کار از کجاست

سلام
    قاعدتاً با اعمال شرط فوق نباید مشکلی ایجاد شود . بیشتر بررسی کن ببین قالب فیلدها در گزارش هم به هشت رقمی تبدیل شده یا در زمان اضافه شدن 13 به تاریخ قبلی فاصله ای بین ارقام تاریخ ها ایجاد نشده.
    علی ایحال چنانچه مشکلت حل نشده جدول و کوئری مربوطه رو در قالب یک فایل ارسال کن تا بررسی شود مشکل از کجاست

[QUOTE=eb_1345;2434324]

سلام
    قاعدتاً با اعمال شرط فوق نباید مشکلی ایجاد شود . بیشتر بررسی کن ببین قالب فیلدها در گزارش هم به هشت رقمی تبدیل شده یا در زمان اضافه شدن 13 به تاریخ قبلی فاصله ای بین ارقام تاریخ ها ایجاد نشده.
    علی ایحال چنانچه مشکلت حل نشده جدول و کوئری مربوطه رو در قالب یک فایل ارسال کن تا بررسی شود مشکل از کجاست
    سلام
    دوست عزیز خوشبختانه مشکل حل شد ، سپاس از راهنمائی شما
    مشکل مربوط به قالب ( 00/00/00"13" ) در فیلد درج تاریخ گزارش ( کوئری ) بود که با تغییر به ( 0000/00/00 ) حل شد
    خیلی لطف کردید.

تاپیک های مشابه

1. سوال: بهترین ابزاراعتبارسنجی فرم و محتوای آن
    نوشته شده توسط Iran58 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 19 اردیبهشت 1396, 18:11 عصر
  2. اعتبارسنجی محتوای عکس در Asp
    نوشته شده توسط habib_namvar در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 10 آبان 1393, 08:26 صبح
  3. سوال: اعتبار سنجی از طریق اکتیو دایرکتوری
    نوشته شده توسط Mishtolak در بخش ASP.NET Web Forms