نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: دسترسی و آدرس دهی به کدهای زمان اجرا در یک صفحه وب

Arrow دسترسی و آدرس دهی به کدهای زمان اجرا در یک صفحه وب

سلام
    به یه مشکلی برخوردم که ممنون میشم راهنمایی کنین
    وقتی که از کد یک صفحه وب را در فایرفاکس از طریق page source میبینم یه سری از کدهای html را بهم نشون میده ولی همه را یک سری دیگه را نمایش نمیده ولی وقتی از debuger استفاده میکنم اونارو نمایش میده در inspector. این کدها احتمالا زمان اجرا تولید میشن یا وقتی که یک عمل خاصی انجام میشه ولی سوال من اینه که چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم.
    پیشاپیش ممنونم از وقتی که گذاشتید و پیام را خوندین. واقعا به راهنماییتون نیاز دارم و بدجوری گیر افتادم.

سپاس

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: دسترسی و آدرس دهی به کدهای زمان اجرا در یک صفحه وب

من نمیدونم منظورت از "چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم." چیه ... یعنی چی ؟
    ولی معمولا این سایت ها از فریم ورک هایی مثل انگولار و ریکت و ... استفاده میکنن که بعد از بارگزاری در مرورگر اون کد ها رو به صفحه اضافه میکنن

نقل قول نوشته شده توسط plague مشاهده تاپیک
    من نمیدونم منظورت از "چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم." چیه ... یعنی چی ؟
    ولی معمولا این سایت ها از فریم ورک هایی مثل انگولار و ریکت و ... استفاده میکنن که بعد از بارگزاری در مرورگر اون کد ها رو به صفحه اضافه میکنن
    سلام ممنونم دوست عزیز که وقت گذاشتی
    منظورم اینه که مثلا با کلیک روی یک دکمه صفحه پاپ آپ باز میشه که و بعد از تکمیل اون یا تغییر یک سری مقادیر برای سرور ارسال میشه. من میخوام که به این مقادیر که داخل پاپ آپ هستن دسترسی داشته باشم و مقادیر را بتونم در کنسول تغییربدم و یا ادیت کنم . کد پاپ اپ که یک فرم اچ تی ام ال است در سورس صفحه نیس ولی وقتی اونو دیباگ میکنم میبینم که وجود داره . نمیدونم تونستم منظورم را برسونم یا خیر. بینهایت سپاسگزارم از شما

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

خب اگه کدش توی دیباگ هست توی کنسول هم هست
    در نتیج همیتونی بهشون دسترسی داشته باشی تو کنسول
    فقط تو سورسه که نیستن

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 26 دی 1395, 12:43 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 22 تیر 1395, 13:16 عصر