نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: لیست ویو سفارشی

لیست ویو سفارشی

سلام دوستان من میخوام یه سری panel به listview بفرستم که هر panel شامل چند تا control مثل label و picture و.. هست. تو اندروید لیست ویو سفارشی خیلی راحت بود اما تو زبانC#‎ نمیشه به راحتی این کارو انجام داد!!! الان من پنل هارو به لیست ویو پاس دادم اما نمیتونم ستقیما به کنترل ها بگم تو کدوم پنل قرار بگیرن و نمایش داده بشن !! میشه به نظرتون؟ اصلا میشه به هر پنل اشاره کرد؟ مگه میشه پنل به صورت لیست تعریف کرد؟ اینطوری panel[] panel=new panel[] ;

نقل قول: لیست ویو سفارشی

نقل قول نوشته شده توسط qasemf مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من میخوام یه سری panel به listview بفرستم که هر panel شامل چند تا control مثل label و picture و.. هست. تو اندروید لیست ویو سفارشی خیلی راحت بود اما تو زبانC#‎‎‎‎ نمیشه به راحتی این کارو انجام داد!!! الان من پنل هارو به لیست ویو پاس دادم اما نمیتونم ستقیما به کنترل ها بگم تو کدوم پنل قرار بگیرن و نمایش داده بشن !! میشه به نظرتون؟ اصلا میشه به هر پنل اشاره کرد؟ مگه میشه پنل به صورت لیست تعریف کرد؟ اینطوری panel[] panel=new panel[] ;
    مطمئن هستید که ListView برای هدف شما کنترل مناسبی است؟ کنترل FlowLayoutPanel رو امتحان کرده بودید؟

فرقشون چیه؟ میخوام درایو های داخل سیستم رو مثل خود ویندوز تو برنامم داسته باشم ... فکر کنم با لیست ویو خیلی پیچیده باشه این کار! تو stack سرچ زدم اما نتیجه درست و حسابی نگرفتم طرف اومده بود با لیست ویو کار کرده بود داینامیک نبود محدودیت داشت!!!

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

سلام. هدف نهاییت چیه چرا می خوایی به اینصورت سفارشی بسازیش؟! با webbrowser می تونی براحتی مثل windows explorer پوشه و درایو ها رو پیمایش کنی.

سلام میخوام یه ویندوز explorer درست کنم دقیقا مثل خود ویندوز تقریبا همه قابلیت های ویندوز explorer رو داسته باشه مثل انجام عملیات انتقال فایل و غیره حالا الان فقط میخوام درایو هارو مثل خود ویندوز داشته باشم چون مابقی کارهارو انجام دادم

تاپیک های مشابه

1. سوال: پیدا کردن تکست ویو در لیست ویو که نمایش داده می شود
    نوشته شده توسط vid4259 در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 15 دی 1394, 18:01 عصر
  2. انتقال ستون از یک لیست ویو به لیست ویو دیگر
    نوشته شده توسط halandon67 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 05 تیر 1394, 15:10 عصر
  3. مشکل در کاستوم لیست ویو ! ادیت باکس تو آیتم ها ریست میشه
    نوشته شده توسط abbasalim در بخش Android Studio
    پاسخ: 1