نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: تغییر در نسخه فریم ورک

کاربر دائمی آواتار پرستو پارسایی
    محل زندگی
    تهران

تغییر در نسخه فریم ورک

با سلام . من در یک پروژه از کامپوننتی استفاده کردم که وابستگی به دات نت 3.5 داره . در حال حاضر پروژه من تکمیل شده و نیاز دارم در این پروژه از امکانات پیامک استفاده کنم و با یک شرکت ارائه دهنده ارسال پیامک ارتباط برقرار کردم و در نهایت متوجه شدم برای استفاده از dll مربوط به شرکت خدمات پیامک باید حداقل از فریم ورک 4 در پروژه به اتمام رسیده استفاده کنم . لطفا در صورت اطلاع - از بهترین عملکرد برای تغییرات راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

نقل قول: تغییر در نسخه فریم ورک

نقل قول نوشته شده توسط پرستو پارسایی مشاهده تاپیک
    با سلام . من در یک پروژه از کامپوننتی استفاده کردم که وابستگی به دات نت 3.5 داره . در حال حاضر پروژه من تکمیل شده و نیاز دارم در این پروژه از امکانات پیامک استفاده کنم و با یک شرکت ارائه دهنده ارسال پیامک ارتباط برقرار کردم و در نهایت متوجه شدم برای استفاده از dll مربوط به شرکت خدمات پیامک باید حداقل از فریم ورک 4 در پروژه به اتمام رسیده استفاده کنم . لطفا در صورت اطلاع - از بهترین عملکرد برای تغییرات راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.
    اگر براتون مقدور باشه نسخه NET. پروژه تون رو به 4 NET. ارتقاء بدهید، گزینه های دیگری هم هست ولی به این سادگی نیستند.

ممکنه اون شرکت خدمات پیامک برای تهیه یک نسخه پایینتر کمپوننت با شما همکاری کنند، یا رضایت شون رو برای مهندسی معکوس کمپوننت و ویرایش کد اش جلب کنید تا نسخه NET 3.5. اش رو ایجاد کنید، اما احتمالا ارزش این زحمات و هزینه احتمالی اش رو نداره. تهیه یک Wrapper اختصاصی که بین پروژه NET 3.5. شما و کمپوننت NET 4. ارتباط برقرار کنه هم یک کار تخصصی است که بهتره تا حد امکان سراغش نروید.

معمولا ارتقاء نسخه NET. مشکلی ایجاد نمی کنه، ابتدا ویژوال استدیو رو ببندید. از پوشه پروژه یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، بعد پروژه رو باز کنید و در منوی Project گزینه ...project_name} Properties} رو انتخاب کنید و در زبانه Application نسخه Target framework رو به 4 تغییر بدهید و در منوی Build گزینه Rebuild Solution رو انتخاب کنید. اگر بعد ارتقاء نسخه NET. مشکلی پیش نیامد مشکل به سادگی حل شده.

محل زندگی
    تهران

ممنونم از پاسخ شما من در استارت پروژه ام بخاطر استفاده از کامپوننت مورد نیازم مجبور به انتخاب دات نت 3.5 شدم . چون کامپوننت در نسخه بالاتر ساپورت نمیشد و چاره ای ندارم و باید روشی برای ارسال پیامک با همین ورژن 3.5 رو پیدا کنم
    آخرین ویرایش به وسیله پرستو پارسایی : دوشنبه 21 مهر 1399 در 00:17 صبح

سلام دوست عزیز
    یه راه حل ساده خدمتتون عرض کنم که شما بیاد و دو تا نرم افزار تهیه کنید و اون قسمتی که با نت فرم ورک 4 هست رو نرم افزارتون فراخوانی کنید

محل زندگی
    تهران

سپاسگزارم اگر امکان داره کمی بیشتر توضیح دهید

ببینید دوست عزیز من چنو وقت پیس توی یکی از برنامه ها به چنین مشکلی برخورد کردم.برای همین اومدم و یک نرم افزار کوچیک با فرم ورک 4 نوشتم که کاری رو میخواستم برام انجام میداد بعد اومئم نرم افزار به برنامه ام اضافه کردم و از داخل نرم افزار ، نرم افزار دوم رو صدا زدم

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

خوب چه کاریه (مگه میشه؟! مگه داریم؟!) این چه کدیه که در نسخه بالاتر فریم ورک کارایی نداره تو نسخه پایینتر آره، زمان ما دات نت فریم ورک با dll هاش کار می کرد پس می تونستیم ابزار نسخه های پایین تر اونو توی ی پروژه که از نسخه بالاتر استفاده می کنه استفاده کنیم و به صورت reference اضافه می کردیم.
    برای راحت تر شدن کارتم که شده می تونی امکاناتی که می خوای برنامت داشته با شه رو با یک پروژه class library و ساخت یک کتابخانه سفارشی برای برنامت فراهم کنی.

محل زندگی
    تهران

[QUOTE=ROSTAM2;2435583]خوب چه کاریه (مگه میشه؟! مگه داریم؟!) این چه کدیه که در نسخه بالاتر فریم ورک کارایی نداره تو نسخه پایینتر آره، زمان ما دات نت فریم ورک با dll هاش کار می کرد پس می تونستیم ابزار نسخه های پایین تر اونو توی ی پروژه که از نسخه بالاتر استفاده می کنه استفاده کنیم و به صورت reference اضافه می کردیم.
    برای راحت تر شدن کارتم که شده می تونی امکاناتی که می خوای برنامت داشته با شه رو با یک پروژه class library و ساخت یک کتابخانه سفارشی برای برنامت فراهم کنی.[/QUOT

ممنونم از پاسخ شما قطعا تجربه شما بیشتره و اطلاعات کامل تری دارید ولی من کامپوننت مورد نیازم رو نمیتونم اینجا قرار بدم برای بررسی ولی نمونه دیگری سراغ دارم که همین مشکل رو من باهاش داشتم (CloudToolkitN6.dll) اگر امکان داره اینو با دات نت 4 یه نمونه استفاده کنید و اینجا لود کنید تا ما هم از اطلاعات ارزشمند شما استفاده کنیم . سپاس

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ROSTAM2 مشاهده تاپیک
    خوب چه کاریه (مگه میشه؟! مگه داریم؟!) این چه کدیه که در نسخه بالاتر فریم ورک کارایی نداره تو نسخه پایینتر آره، زمان ما دات نت فریم ورک با dll هاش کار می کرد پس می تونستیم ابزار نسخه های پایین تر اونو توی ی پروژه که از نسخه بالاتر استفاده می کنه استفاده کنیم و به صورت reference اضافه می کردیم.
    برای راحت تر شدن کارتم که شده می تونی امکاناتی که می خوای برنامت داشته با شه رو با یک پروژه class library و ساخت یک کتابخانه سفارشی برای برنامت فراهم کنی.

ممنونم از پاسخ شما قطعا تجربه شما بیشتره و اطلاعات کامل تری دارید ولی من کامپوننت مورد نیازم رو نمیتونم اینجا قرار بدم برای بررسی ولی نمونه دیگری سراغ دارم که همین مشکل رو من باهاش داشتم (CloudToolkitN6.dll) این dll با فریمورک 3.5 مشکلی نداره اگر امکان داره اینو با دات نت 4 یه نمونه استفاده کنید و اینجا لود کنید تا ما هم از اطلاعات ارزشمند شما استفاده کنیم . سپاس
    آخرین ویرایش به وسیله پرستو پارسایی : پنج شنبه 24 مهر 1399 در 00:24 صبح

محل زندگی
    فارس

ممنونم از پاسخ شما قطعا تجربه شما بیشتره و اطلاعات کامل تری دارید ولی من کامپوننت مورد نیازم رو نمیتونم اینجا قرار بدم برای بررسی ولی نمونه دیگری سراغ دارم که همین مشکل رو من باهاش داشتم (CloudToolkitN6.dll) این dll با فریمورک 3.5 مشکلی نداره اگر امکان داره اینو با دات نت 4 یه نمونه استفاده کنید و اینجا لود کنید تا ما هم از اطلاعات ارزشمند شما استفاده کنیم . سپاس
    dll ی که شما معرفی کردید، معلومه که خیلی وابستگی داره، مشکل از نسخه دات نت 3.5 و 4 نیست برای ابزار شرط گذاری شده بهمین علت توی 4 عمل نمی کنه. می تونید امتحان کنید و هر ابزاری رو با نسخه 3.5 بسازید و توی نسخه 4 استفاده کنید اگه به مشکل برخوردید؟!!!!!

http://217.199.175.176/api/http_api_csharp.html

https://developers.esendex.com/SDKs/DotNet-SDK
    آخرین ویرایش به وسیله ROSTAM2 : پنج شنبه 24 مهر 1399 در 11:30 صبح

محل زندگی
    تهران

ممنونم از نتیجه ای که ارسال کردید کامپوننت هایی بصورت رایگان عرضه میشن اینجوری محافظت شده حالا من کامپوننتی رو که با مبلغ بالایی خریداری کردم و شرط استفاده در 3.5 مطرح شده رو اعلام کرده . به نظر شما راهی داره که بشه در نسخه بالاتر فریم ورک ازش بهره برد؟؟ تولید کننده کامپوننت هم نسخه جدبد ارائه نمیده.

محل زندگی
    فارس

ممنونم از نتیجه ای که ارسال کردید کامپوننت هایی بصورت رایگان عرضه میشن اینجوری محافظت شده حالا من کامپوننتی رو که با مبلغ بالایی خریداری کردم و شرط استفاده در 3.5 مطرح شده رو اعلام کرده . به نظر شما راهی داره که بشه در نسخه بالاتر فریم ورک ازش بهره برد؟؟ تولید کننده کامپوننت هم نسخه جدبد ارائه نمیده.
    ببخشید، من کامپوننت رو در محل کار تست کردم و نتیجه این بود و حواسم نبود و Warnings رو چک نکردم چون غیر فعال بود ولی با سیستم خونه که چک کردم خطاش مشخص شد و رفع شد. شما این ویدیو رو ببینید اگه با این روش کارتون راه نیافتاد خطایی یا مشکلی که وجود داره رو پست کنید شاید راهکارش پیدا شد.

https://aparat.com/v/Rq1h0

محل زندگی
    تهران

ممنونم از پیگیری و پاسخ شما زحمت کشیدید و راهکار مناسبی برای این Dll ارائه کردید

تاپیک های مشابه

1. سوال: تغییر سورس Extended wpf datagrid و اعمال تغییرات روی پروژه
    نوشته شده توسط تبسم ساینا در بخش WPF
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 31 اردیبهشت 1396, 10:47 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 23 فروردین 1394, 22:04 عصر
  3. سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغییر کند؟؟!
    نوشته شده توسط mohsenashkboos در بخش برنامه نویسی شیرپوینت (Sharepoint Development)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 16 تیر 1392, 13:42 عصر
  4. پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 16 تیر 1389, 19:08 عصر
  5. تغییر تغییر مشخصه دستیابی(access specifier) کد ایجاد شده توسط نتبینز ؟؟؟
    نوشته شده توسط mahdi68 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 04 فروردین 1389, 03:38 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •