نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل شفاف بودن صفحه برنامه و بازی در ویندوز 10 و نشان ندادن محتوای برنامه

Question مشکل شفاف بودن صفحه برنامه و بازی در ویندوز 10 و نشان ندادن محتوای برنامه

سلام خسته نباشید.
    بنده بعد از بروزرسانی ویندوز 10 از نسخه 2015 به 2017 (یه تعمیر کار انجام داده) متوجه شدم خیلی از بازی ها مثل ماینکرافت و انگری بردز اجرا میشن اما هیچ محتوایی درون پنجره شون نمایش داده نمی شه و پنجره شون شفاف هست این اتفاق برای چند برنامه مثل fdm هم افتاده حتی وقتی ویندوز به طور خودکار خودش رو به نسخه 2019 آپدیت کرد هم مشکل درست نشد وقتی هم که troubleshoot ویندوز رو اجرا کردم برای این مشکل نسخه ویندوز رو برای نرم افزار به هفت , هشت و حتی xp تغییر داد و یه قابلیت که مربوط به گرافیک میشد هم فعال کرد اما مشکل حل نشد لازم به ذکره که مطمئنم نرم افزار ها اجرا میشن چون صدای پس زمینه ماینکرافت و انگری بردز پخش میشه

پیشاپیش بابت کمک ممنونم

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: مشکل شفاف بودن صفحه برنامه و بازی در ویندوز 10 و نشان ندادن محتوای برنامه

با سلام. بازی هایی که گفتی رو Repair کن ستاپشونو و نگاه کن DirectX نصب هست یا نه و بقیه نرم افزارهای RUNTIME بازیها که در راهنمای نصب بازی مطمئنا نوشته می شه. حالا چرا 2017؟ 2019 استفاده می کردی البته اونم مشکلاتی داره ولی باز بهتر از قبلیاست.

نقل قول: مشکل شفاف بودن صفحه برنامه و بازی در ویندوز 10 و نشان ندادن محتوای برنامه

نقل قول نوشته شده توسط ROSTAM2 مشاهده تاپیک
    با سلام. بازی هایی که گفتی رو Repair کن ستاپشونو و نگاه کن DirectX نصب هست یا نه و بقیه نرم افزارهای RUNTIME بازیها که در راهنمای نصب بازی مطمئنا نوشته می شه. حالا چرا 2017؟ 2019 استفاده می کردی البته اونم مشکلاتی داره ولی باز بهتر از قبلیاست.
    سلام ممنون ازتون ولی همه چی نصب و کامل هست من خودم برنامه نویس هستم و بار ها فایل ها و برنامه ها رو چک کردم فارسی سرچ کردم فایده ای نداشت ولی انگلیسی که سرج کردم به یه نتایجی رسیدم که ظاهرا یه ایرانی و یه نفر دیگه توی فروم های مایکروسافت این مشکل رو گزارش کرده بودن ولی توی اون تاپیک ها بهشون جواب کاملی داده نشده بود
    البته این مشکل فقط مختص بازی ها نیست و توی خیلی از برنامه ها و حتی یک برنامه که خودم نوشتم اتفاق افتاده

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 28 مرداد 1391, 14:32 عصر
  2. سوال: برقراری شبکه مجازی بین ویندوز هفت و ویرتوال پی سی
    نوشته شده توسط ebham33 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 19 آبان 1390, 19:13 عصر
  3. سوال: SHARE کردن پرینتر مجازی موجود در وبندوز مجازی برای ویندوز7 نصب شده؟
    نوشته شده توسط massahtafty در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 19 بهمن 1389, 13:39 عصر
  4. سوال: اجرای اتواتیک برنامه با راه اندازی ویندوز
    نوشته شده توسط mohammad diba در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 05 بهمن 1389, 23:19 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید