سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسد زاده از سال 1398 شروع به فیلم‌برداری نمود و قرار است از آذر 1399 در شبکه نمایش خانگی اکران شود. در ادامه به معرفی سریال قورباغه میپردازیم.
زندگی نامه هومن سیدی کارگردان سریال قورباغه

هومن سیدی متولد 1359 زاده شهر رشت است. او پس از پایان دوره متوسطه و کسب دیپلم گرافیک، کار خود را با حضور در کلاس‌های انجمن سینمای جوان رشت و ساخت چند فیلم کوتاه آغاز کرد. وی نخستین فعالیت حرفه‌ای‌اش را با حضور در فیلم «یک تکه نان» کمال تبریزی تجربه کرد و سپس نقش کوتاهی را در «چهارشنبه‌سوری» اصغر فرهادی ایفا کرد. برای بازی در نقش اصلی «پابرهنه در بهشت» بهرام توکلی انتخاب شد و آرش معیریان نیز از او در فیلم «آن که دریا می‌رود» استفاده کرد. او در تئاتر «همسایه آقا» به کارگردانی حسین کیانی به ایفای نقش پرداخت. در پرونده وی در مجموعه «راه بی‌پایان» ساخته همایون اسعدیان و تله‌فیلم «سایاب» محمدعلی سجادی بازی کرد. هومن سیدی در کنار بازیگری در تلویزیون و سینما یکی از بازیگران فعال در تئاتر است. هومن سیدی با رزومه کاری موفق خود توانسته آثار پر افتخاری چون مغزهای کوچک زنگ زده (۱۳۹۶) ، خشم و هیاهو (۱۳۹۴) ، اعترافات ذهن خطرناک من (۱۳۹۳) ، سیزده (۱۳۹۲) ، آفریقا (۱۳۸۹) را کارگردانی کند و اکنون کارگردانی سریال قورباغه را بر عهده گرفته است و با توجه به آثار ذکر شده خود مخاطبان زیادی را به انتظار تماشای سریال جدید خود نشانده است.
خلاصه داستان سریال قورباغه

این مجموعه داستانی درام، اجتماعی و معمایی دارد و به مشکلات جامعه و تأثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد. در خلاصه داستان این سریال آمده است "من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم." بازیگران سریال خانگی قورباغه

از بازیگران این مجموعه خانگی میتوان به نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، هومن سیدی و نوید پورفرج اشاره کرد و حضور نوید محمدزاده در کنار هومن سیدی به جذابیت های این سریال افزوده است. سایر عوامل سازنده سریال قورباغه

مجری طرح و مدیر تولید: حسین اکبری، مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمان‌فر، موسیقی: بامداد افشار، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان، مدیر صدابرداری: مهران ملکوتی، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح لباس: الهام معین، طراح گریم: شهرام توانا و بهنام معیریان، مدیر گروه کارگردانی و برنامه‌ریز: حسین خضوعی، طراح جلوه‌های بصری: جواد مطوری، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، فیلمبرداران: ادیب صبحانی و آرش رمضانی، جانشین تولید: حسن صفری، عماد طاهری، طراح بدلکاری :امیر بدری، عکاس: امیرحسین شجاعی، منشی صحنه: ندا قائدی، روابط عمومی و تبلیغات: امیر کرابی اخبار و حواشی سریال خانگی قورباغه

به جرات میتوان گفت که قورباغه بزرگترین و عظیم‌ترین پروژهٔ تولید سریال در شبکهٔ خانگی میباشد که تقریباً دو سال زمان برد تا به مرحلهٔ پخش برسد. در برخی منابع عنوان گردیده که نوید محمدزاده قراردادی 12 ماهه را به مبلغ هفت میلیارد و 200 میلیون تومان با سرمایه‌گذار این سریال به امضا رسانده که طی آن حتی در ماه‌هایی که مشغول بازی در سریال نیست حق بازی در هیچ فیلم، تئاتر و کار دیگری را ندارد که این خبر از طرف وکیل شرکت تصویر گستر پاسارگاد تکذیب شد. همچنین پیش از این شایعه شده بود که محمد صادق رنجکشان تهیه‌کنندهٔ این سریال می‌باشد که با اطلاعیهٔ رسمی این خبر تکذیب شد. و علی اسدزاده تهیه کننده این سریال است. تاریخ انتشار و دانلود سریال قورباغه

سریال قورباغه که از سال 98 آغاز به فیلمبرداری کرد و در تیر سال 99 وارد مرحله تدوین شد و با اعلام وضعیت قرمز بدلیل ویروس کرونا با تاخیر های مکرر برای پخش روبرو شد، سرانجام قرار است این سریال از سوم آذر 99 وارد نمایش خانگی شود و دوشنبه هر هفته پخش خواهد شد و کاربران میتوانند آنرا از سایت هکس دانلود دانلود و دریافت نمایند.(دانلود سریال قورباغهاز هکس دانلود) رسانه اینترنتی هکس دانلود مرجع دانلود فیلم و سریال ایرانی میباشد که بر روی سرور های داخلی میزبانی میشود و ترافیک دانلودی برای کاربران این سایت نیم بها میباشد.