نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: اشتراک گذاری backend اکسس روی اینترنت یا سایت

اشتراک گذاری backend اکسس روی اینترنت یا سایت

درود
    من یک فایل اکسس برای اداره امور شرکت طراحی کردم که با گذاشتن Backend اون روی فلدری که بین همه کامپیوترهای شرکت share بود همه میتونستن بدون هیچ مشکلی باهاش کار کنن.
    ولی در حال حاضر شرکت به دو بخش تقسیم شده و تعدادی از پرسنل به یه ساختمان دیگه منتقل شدن که دیگه به وایفای شرکت اصلی دسترسی ندارن و فلدر share رو نمی بینن.
    برای به اشتراک گذاری backend از onedrive استفاده کردم. ولی مشکلی که داره، اینه که تغییرات اعمال شده توسط یک کاربر، برای کاربر دوم قابل رویت نیست
    مگر اینکه فایل frontend رو ببنده، اجازه بده فایل backend آپدیت بشه و دوباره frontend رو باز کنه. که این اصلا معقول نیست.
    می خوام ببینم می تونم از هاست وبسایت شرکت برای به اشتراک گذاری backend استفاده کنم؟
    چطور این کار رو انجام بدم؟
    اگر نه راه دیگه ای هست که هزینه ای هم نداشته باشه؟
    یا لااقل ارزون باشه؟
    یا یه راه دیگه، backend رو روی onedrive قرار بدم و یه دستور vba بنویسم که به طور مرتب فایل رو Update کنه، و نیازی نباشه که کاربر برای دیدن تغییرات فایلش رو باز و بسته کنه؟
    من هیچ اطلاعاتی در زمینه شبکه، IP و سایت ندارم ولی به زبان vba آشنایی کافی دارم. به همین خاطر خواهش میکنم محبت کنید با جزییات برام توضیح بدید.
    از لطف دوستان گرامی سپاسگزارم.

کاربر دائمی آواتار padide55
    محل زندگی
    زاهدان

نقل قول: اشتراک گذاری backend اکسس روی اینترنت یا سایت

نقل قول نوشته شده توسط s_samira_21 مشاهده تاپیک
    درود
    من یک فایل اکسس برای اداره امور شرکت طراحی کردم که با گذاشتن Backend اون روی فلدری که بین همه کامپیوترهای شرکت share بود همه میتونستن بدون هیچ مشکلی باهاش کار کنن.
    ولی در حال حاضر شرکت به دو بخش تقسیم شده و تعدادی از پرسنل به یه ساختمان دیگه منتقل شدن که دیگه به وایفای شرکت اصلی دسترسی ندارن و فلدر share رو نمی بینن.
    برای به اشتراک گذاری backend از onedrive استفاده کردم. ولی مشکلی که داره، اینه که تغییرات اعمال شده توسط یک کاربر، برای کاربر دوم قابل رویت نیست
    مگر اینکه فایل frontend رو ببنده، اجازه بده فایل backend آپدیت بشه و دوباره frontend رو باز کنه. که این اصلا معقول نیست.
    می خوام ببینم می تونم از هاست وبسایت شرکت برای به اشتراک گذاری backend استفاده کنم؟
    یا لااقل ارزون باشه؟
    یا یه راه دیگه، backend رو روی onedrive قرار بدم و یه دستور vba بنویسم که به طور مرتب فایل رو Update کنه، و نیازی نباشه که کاربر برای دیدن تغییرات فایلش رو باز و بسته کنه؟
    من هیچ اطلاعاتی در زمینه شبکه، IP و سایت ندارم ولی به زبان vba آشنایی کافی دارم. به همین خاطر خواهش میکنم محبت کنید با جزییات برام توضیح بدید.
    از لطف دوستان گرامی سپاسگزارم.
    سلام
    نمیشه به سیستم ریموت بشین و کار کنید؟

سلام

منم دنبال این راه حل هستم
    Back end روی هاست را چطور با Front end میشه ارتباط داد؟

یا لااقل ارزون باشه؟
    سلام دوستان برای حل این مشکلات که ایشون گفتن راه حل ندارید؟؟
    یعنی الان ایشون فایل بک اند داخل one drive هست و اون فولدر رو به ایمیل همه شیر کردن؟؟

نمیشه برای این مورد
    اکسس یک پیامی برای اون کاربری که دیتا وارد میکنه بده که مثلاً یکی میخواد فرم رو باز کنه و ببینه اکسس رو ببندید و دوباره باز کنید؟؟

و یا برای این مورد نیز راه حلی نیست؟!

الان مثلاً من
    توی کامپیوتر خودم فایل بک اند رو روی one drive گذاشتم و فایل اصلی رو اجرا کردم
    اینو میگه و بعد فایل اجرا میشه. که البته فکر کنم ایراد خاصی نمیگیره

در کل اگه دوستان تجربه ای برای استفاده از فایل بک در این گونه موارد دارند بگند استفاده میکنیم. ممکنه بعضی مواقع به کار بیاد.
    سپاس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

دوستان یه برنامه هست بنام TS PLUS که الان ما خودمون ازش استفاده می کنیم که فایل اکسس رو که اسپلیت کردیم در سرور تهران قرار دادیم و برنامه رو توسط TS PLUSبه اشتراک گذاشتیم و توسط کروم یا هر بروزر دیگه توسط ای پی که وارد می کنیم به TS PLUS وصل می شیم و برنامه رو در محیط بروزر اجرا می کنیم نا گفته نماند که تعدادی از کاربران در تهران از برنامه استفاده می کنند و بیشتر کاربران در اردبیل ازش استفاده می کنند و الان نزدیک بیست کاربر اطلاعات رو وارد می کنند و یا فرم خاص خودشون رو باز می کنند انشاله که مفید واقع شده باش.

کاربر دائمی آواتار ARData
    محل زندگی
    Karaj

راهش اینه شما دیتای اکسس رو تبدیل به SQL کنید و از طریق آی پی استاتیک برای هر نقطه از دنیا ارتباط رو راه اندازی نمایید ...

نقل قول نوشته شده توسط ARData مشاهده تاپیک
    راهش اینه شما دیتای اکسس رو تبدیل به SQL کنید و از طریق آی پی استاتیک برای هر نقطه از دنیا ارتباط رو راه اندازی نمایید ...
    سلام
    چطوری باید تبدیل به SQL کنیم و این هزینه کلاً هزینه داره؟؟
    روش ONE DRIVE چجوریه که پست یک گفتن من شیر میکنم برای کسی اصلاً نمیبینه فایل رو

تاپیک های مشابه

1. سوال: جلوگیری از حذف فایل backend اکسس توسط کاربران
    نوشته شده توسط hosink در بخش Access
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 30 آبان 1397, 16:48 عصر
  2. حرفه ای: آپدیت بانک اطلاعاتی اکسس از روی اینترنت
    نوشته شده توسط Hossis در بخش VB.NET
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 20 مهر 1390, 21:07 عصر
  3. حرفه ای: روشهای ایجاد امنیت بالا روی فایلهای اکسس(خصوصا روی شبکه)
    نوشته شده توسط شاگرد آرام در بخش Access
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1389, 20:56 عصر
  4. راهکارهای تامین امنیت بانک اکسس بر روی هاستها
    نوشته شده توسط faramarz_s در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 20 خرداد 1383, 19:10 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید