نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ثبت صحیح تنظیمات اعمال شده در دیتا گرید

کاربر دائمی آواتار پرستو پارسایی
    محل زندگی
    تهران

ثبت صحیح تنظیمات اعمال شده در دیتا گرید

با سلام من در یک پروژه از چند دیتا گرید استفاده کردم و تنظیمات خاصی مثل فونت خاص برای یک ستون و راست چین یا برعکس و اعمال سایز در ستون ها و ردیف ها رو انجام دادم البته با کد نویسی . الان مشکلی که برخورد کردم چون از یک گراند ورکر استفاده کردم این تنظیمات گاها اجرا میشه و گاها خیر من ورکر رو در جابجایی تب کنترل استفاده کردم یعنی وقتی از یک تب به تب دیگه میرم دفعه اول تنظیمات انجام نمیشه ولی اگه برگردم به تب قبلی و دوباره اجرا کنم تنظیمات اعمال میشه. سوالم اینه که آیا میشه تنظیمات رو در save Setting اجرا کرد یا روش بهتر و کاربردی تری وجود داره؟ ممنون میشم اساتید در صورت اطلاع پاسخ دهید . سپاسگزارم

نقل قول: ثبت صحیح تنظیمات اعمال شده در دیتا گرید

سلام
    می تونی یه صفحه مخصوص تنظیمات دیتا گرید استفاده کنی که بعد از ذخیره تنظیمات یک بار دیگه برگرده به صفحه حاوی دیتا گرید . اینجوری یک بار رفرش میشه.

کاربر دائمی آواتار پرستو پارسایی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ثبت صحیح تنظیمات اعمال شده در دیتا گرید

ممنونم از پاسخ شما ، مشکل من ناشی از اختلاف تنظیمات در پروپرتی دیتا گرید و کدی که در برنامه برای دیتا گرید در نظر گرفتم ، بود . سپاس

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 23 تیر 1392, 18:31 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 17 آبان 1390, 19:27 عصر
  3. تبدیل نوع دیتا تایپ (تبدیل دیتا تایپ های سیستمی وی بی به دیتا تایپ های بانک اطلاعاتی)
    نوشته شده توسط arman_Delta2002 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 28 مرداد 1390, 21:40 عصر
  4. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آذر 1389, 20:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •