نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: محدودیت اکسس

Question محدودیت اکسس

سلام 2 تا سوال دارم
    1-اصولا در هر فایل اکسس چه تعداد فرم و یا در هر فرم چه تعداد آبجکت میتونیم بذاریم؟ یا چند خط کد نویسی میشه داشت؟ یهو به ذهنم رسید گفتم بپرسم
    من یک فایلی دارم درست میکنم که تا حالا فک کنم حدود 146 تا فرم داره آبجکت هاش هم خیلی زیاده نمیتونم بشمرم
    مشکلی پیش نمیاد؟ ادامه بدم؟
    2- نمیشه یه برنامه ای باشه(مثل ویژوال استودیو و...) که فایل اکسس رو به عنوان ورودی(IMPORT) دریافت کنه و پردازش ها رو روش انجام بده و به ما یک اپلیکیشن تحویل بده؟ بعضی وقتها یه فایلی درست میکنی که حیفت میاد یه اکسس ساده بمونه دوس داری .APP بشه
    آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : سه شنبه 04 آذر 1399 در 18:18 عصر

نقل قول: محدودیت اکسس

نقل قول نوشته شده توسط Shahramdindoust مشاهده تاپیک
    سلام 2 تا سوال دارم
    1-اصولا در هر فایل اکسس چه تعداد فرم و یا در هر فرم چه تعداد آبجکت میتونیم بذاریم؟ یا چند خط کد نویسی میشه داشت؟ یهو به ذهنم رسید گفتم بپرسم
    من یک فایلی دارم درست میکنم که تا حالا فک کنم حدود 146 تا فرم داره آبجکت هاش هم خیلی زیاده نمیتونم بشمرم
    2- نمیشه یه برنامه ای باشه(مثل ویژوال استودیو و...) که فایل اکسس رو به عنوان ورودی(IMPORT) دریافت کنه و پردازش ها رو روش انجام بده و به ما یک اپلیکیشن تحویل بده؟ بعضی وقتها یه فایلی درست میکنی که حیفت میاد یه اکسس ساده بمونه دوس داری .APP بشه
    ................

کاربر دائمی آواتار mohammadsaleh
    محل زندگی
    تهران

از هر برنامه ای باید انتظاراتی را داشت که در آن قرار داده شده است.
    نکته ای که لازم میدونم بگم در صورتی که شما برنامه را درست طراحی کنید و به لحاظ منطقی با نرم افزاری که برنامه می نویسید سازگاری داشته باشد حتی با اکسس می توانید برنامه ای روان و قدرتمند تولید کنید اما اگر به این موضوع توجه نشود حتی با ویژوال استودیو هم برنامه شما هنگ خواهد کرد.
    و صد البته در صورتی که فکر می کنید برنامه شما به دیتای زیادی سرو کار دارد و محاسبات و جستجوهای پیجیده در آن گنجانده شده پیشنهاد من این است که دیتابیس خود را حتما sql server انتخاب کنید. این موضوع در برنامه های تحت شبکه بسیار مهم می باشد. به عنوان مثال ممکن است کد ملی فردی را بنویسید و انتظارات داشته باشید از جداول مختلف اطلاعات متفاوتی را برای شما واکشی و نمایش دهد در اکسس ممکن است دریافت اطلاعات تا چندثانیه طول بکشد اما در sql با بهره گیری از امکاناتی که دارد این عملیات به کسری از ثانیه می رسد.
    قطعا نظر اساتید صائب و تجربیات این عزیزان هم راه گشاست

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

سلام 2 تا سوال دارم
    از لینک زیر استفاده کن
    https://support.microsoft.com/en-us/...8-98c1025bb47c
    ضمناً اگر منظورت از اپلیکیشن اینست که فایل اکسس بصورت اجرائی تبدیل بشه امکان پذیر نیست.
    و نکته آخر اینکه برای اینکه بفهمی چه تعداد فرم در برنامه ات ایجاد کرده ای نیاز نیست اونا رو یکی یکی بشماری، کافیست در یکی از فرم در رویداد لود آن فرم کد زیر رو وارد کنی تا در هنگام باز شدن اون فرم بهت پیام بده چند تا فرم ایجاد کرده ای

MsgBox CurrentProject.AllForms.count

از شما اساتید محترم خیلی تشکر می کنم
    توصیه هایتان را خواندم و استفاده کردم
    سپاس

راستی درباره محدودیت در تعداد ایجاد فرم ها توضیحی نفرمودین

محل زندگی
    تهران

راستی درباره محدودیت در تعداد ایجاد فرم ها توضیحی نفرمودین
    تعداد کل آبجکت های اکسس شامل جداول ،کوئری ها ، فرم ها ، ماکروها و ماژول ها 32768 عدد
    فکر کنم تا پنج یا شش هزار تا فرم رو میتوانید در برنامه ات ایجاد کنید

محل زندگی
    تهران

ولی فراموش نکن که اگر تعداد آبجکت ها خیلی بیشتر از حد معمول باشه برنامه ات سنگین و فاقد کارائی مناسب میشود

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    تعداد کل آبجکت های اکسس شامل جداول ،کوئری ها ، فرم ها ، ماکروها و ماژول ها 32768 عدد
    فکر کنم تا پنج یا شش هزار تا فرم رو میتوانید در برنامه ات ایجاد کنید
    .......

تاپیک های مشابه

1. سوال: آپدیت فایل اکسس و ارائه ی ورژن جدید برنامه ی تحت اکسس
    نوشته شده توسط whoishe در بخش Access
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 10 اردیبهشت 1397, 13:56 عصر
  2. سوال: آپدیت کردن اطلاعات جدول اکسس با فایل اکسس
    نوشته شده توسط azadich در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 06 آبان 1389, 06:48 صبح
  3. سوال: چگونگی ایجاد امنیت در اکسس