نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: خرید ارزان تر با کدهای تخفیف! (چرا که نه!)س

خرید ارزان تر با کدهای تخفیف! (چرا که نه!)س

سلام
    من چند ماهی بود که اکانت فیلیموی خودم رو با قیمت داخل سایتش میخریدم. یعنی برای اشتراک 30 ماهه اش 84000 تومن میدادم.
    تا اینکه با سایت های تخفیف گروهی آشنا شدم و فهمیدم ای بابا! چرا تا الان اینارو ندیده بودم!
    این سایت ها کارشون چیه؟ میان کدهای تخفیفی رو توی سایتشون قرار میدن و شما می تونید خیلی راحت و آسون تر از اونکه فکرشو کنید و فقط با یک کد تخفیف به صورت درصدی تخفیف بگیرید و خب خیلی به صرفه براتون تموم میشه!
    مثلا من که همیشه 84000 تومن اکانت سه ماهه فیلیمو رو شارژ میکردم، ایندفعه با کدهای تخفیف فیلیمو تونستم فقط با 50000 هزار تومن اکانت سه ماهه بگیرم. فوق العادس!
    درضمن دوستانی هم که میخوان اکانت رایگان فیلیمو رو امتحان کنن میتونن با لینک روبرو اکانت یک یا دو روزه رایگان داشته باشن :
    topcopon.ir/discount-code-filimo-special-1-day-free-subscription

نقل قول: خرید ارزان تر با کدهای تخفیف! (چرا که نه!)س

من این مقاله را دیدم چطور با استفاده از کد تخفیف اشتراک فیلیمو و نماوا را ارزان‌تر بخریم؟
    که فک کنم خیلی بتونه به کسایی که دنبال کد تخفیف نماوا و فیلیمو هستن کمک کنه
    توی این اوضاع که هم اشتراک ها گرون شدن و هم زندگی ها سخت تر شده با استفاده از کد تخفیف میتونید به هزینه های خانوار خودتون کمک کنید
    همه می تونن ارزون تر با کد تخفیف اشتراک نماوا یا فیلیمو رو بخرن و تمام فیلم ها و سریال های نمایش خانگی مثل سریال های بیگناه جیران روزی روزگاری مریخ شهرزاد آنتن شبکه مخفی زنان و ... را رایگان تماا شا کنید.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •