نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: هنگ و اجرا نکردن دستورات sql در برنامه C#‎

Lightbulb هنگ و اجرا نکردن دستورات sql در برنامه C#‎

با سلام و خسته نباشید
    من یک برنامه دارم که یک دیتای حدودا 3000 رکوردی رو هر 5 ثانیه میخونه که این کارو با تایمر و SqlBulkCopy انجام میدم ولی برخی از این رکورد ها تکراری هستن و دستور حذف داده های تکراری رو هم نوشتم ولی موقعی که این دوتارو با هم انجام میدم کلا دیتابیسم مثل اینکه هنگ میکنه و دستور دوم حذف داده تکراری اجرا نمیشه . نمیدونم تایم تایمرم کمه و یا حجم اطلاعاتم زیاده.

برای حل این مشکل چه راهکاری رو پیشنهاد میدید؟
    ممکنه قبل تموم شده SqlBulkCopy اول در تایمر، SqlBulkCopy دوم اجرا میشه و بخاطر همین sql هنگ میکنه و نمیتونه دستور دوم رو اجرا کنه؟
    چطور میتونم بگم دستور دومم "حذف داده تکراری"منتظر اتمام دستور اول بشه .(و دستور بعدی تایمر هم همچنین)
    اصلا برای این موضوع روش بهتری بجز استفاده از تایمر وجود داره؟
    بایستی برای این موضوع
    parallel programming استفاده شه ؟یا
    BACKGROUNDWORKER و یا Tasksو threads

ممنون از لطفتون

نقل قول: هنگ و اجرا نکردن دستورات sql در برنامه C#‎

اول توضیح بدید هدفتون از این روند چی هست.

از سایتی دیتایی خونده میشه و ذخیره میشه توی دیتابیس . برای اینکه بدونم دیتای تکراری رو از سایت نخونده و اگه خونده پاک شه.
    که اینکار هم به درستی انجام میشه منتها کلا برنامه قفل میکنه و حتی نمیشه دیتارو از دیتابیس خونده و در جدول نشون داد .یعنی تایم زیادی طول میکشه .

سلام
    من چنین مشکلی داشتم که از روش زیر استفاده کردم و مشکلم حل شد:1-ابتدا یک روال ایجاد کردم

2- سپس بوسیله SQL Server Agent هر یک ساعت بصورت اتوماتیک اجرا می کند و خللی در گرفتن گزارش ایجاد نمی کند

بوسیله این راه حل دیگر مشکل کنی سرعت نداریم. ضمنا بروز رسانی جدول اصلی برنامه از اطلاعات بانک اطلاعاتی اوراکل که در شهری دیگر است انجام می شود.

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: روش های جاگزین کردن دستورات مشابه خروجی و ورودی به جای دستوراتی مثل printf و یا scanf
    نوشته شده توسط motherboard در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 29 اردیبهشت 1393, 22:50 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 23 مهر 1392, 05:57 صبح
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 03 فروردین 1390, 23:51 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید