نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: نحوه خواندن و نوشتن متنهای طولانی

Exclamation نحوه خواندن و نوشتن متنهای طولانی

با سلام

از یک دیتابیسی که یکی از فیلدهای آن دیتابیس , شامل متنهای طولانی است select زده ام و وقنی میخواهم آن فیلد را در یک متغییر قرار دهم نصفی از اطلاعات آن فیلد در متغییر قرار میگیرد . من چگونه میتوانم متنهای طولانی را بطور کامل از فیلد خوانده و در یک متغییر قزاز دهم
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله سیروس مقصودی : شنبه 15 آذر 1399 در 23:39 عصر

نقل قول: نحوه خواندن و نوشتن متنهای طولانی

نقل قول نوشته شده توسط سیروس مقصودی مشاهده تاپیک
    با سلام

از یک دیتابیسی که یکی از فیلدهای آن دیتابیس , شامل متنهای طولانی است select زده ام و وقنی میخواهم آن فیلد را در یک متغییر قرار دهم نصفی از اطلاعات آن فیلد در متغییر قرار میگیرد . من چگونه میتوانم متنهای طولانی را بطور کامل از فیلد خوانده و در یک متغییر قزاز دهم
    با تشکر
    تایپ فیلتون چیه؟
    چه دیتابیسی؟
    میخونید کجا میریزید؟

من select زیر را نوشتم

select routine_name sp_name,routine_definition sp_content from INFORMATION_SCHEMA.ROUTINES

تا عنوان و محتویات store porcedureهای دیتابیس را در یک جدول از نوع access وارد کنم . متن بعضی از محتویات Store Procedure ها که عنوان آن Sp_Content میباشد زیاد میباشد و نمیتوانم متن آنرا بطور کامل خوانده و در جدول access ثبت کنم . لطفا مرا راهنمایی نمایید چگونه میتوانم این مشکل را حل کنم .
    با تشکر
    لازم بذکر است که من از sqlserver استفاده میکنم

سلام. مشکل شما ارتباطی به چیزی که گفتید نداره، خود این ویو این اشکال رو داره، باید از اسکیمای sys استفاده کنید.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

با تشکر
    مشکل شما ارتباطی به چیزی که گفتید نداره، خود این ویو این اشکال رو داره، باید از اسکیمای sys استفاده کنید.
    شما منظورتون اینه که بجای دستور زیر
    select * from INFORMATION_SCHEMA.ROUTINES

از دستور زیر استفاده کنم
    select * from sys.sql_modules

وقتی از دستور .....sys.sql استفاده میکنم خطای زیر ظاهر میشود
    Invalid object name 'sys.sql_modules'.

من مشکلی در دستور نمی بینم، فول اکسس هستید روی دی بی؟ با یوزر sa وارد بشید تست کنید.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

با تشکر
    فول اکسس هستید روی دی بی؟ با یوزر sa وارد بشید تست کنید
    با یوزر sa هم رفتم query را اجرا کردم همون پیغام را داد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •