نمایش نتایج 1 تا 19 از 19

نام تاپیک: استفاده ازکریستال ریپورت بدون نصب کریستال ریپورت

Unhappy استفاده ازکریستال ریپورت بدون نصب کریستال ریپورت

چگونه میتوان فایل اجرایی خود را که در آن از ابزارهای Crystal Report استفاده شده را در سیستمی که برنامه Crystal Report در آن نصب نشده بدون خطا اجرا کرد؟
    البته به همراه فایلهای موردنیاز dll و ocx استفاده شده Crystal Report
    من هنگامی که فایلهای dll مربوط به Crystal Report برنامه را کنار فایل اجرایی می گذارم و در سیستمی که Crystal Report در آن نصب نیست اجرا می کنم خطای رجیستر میدهد.
    لطفا کمک کنید!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    با ید برای برنامت Setup بسازی من برای این کار Install Shiled رو توصیه میکنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان
    اگر نسخه کریستال ریپورت شما رجیستر نشده باشد حتی با ساختن setup هم مشکلت حل نمیشه .

اگر ستاپی که میسازین بر وری ویندوز 98 نصب بشه باید جداگانه کریستا رو نصب کنید ولی برای نصب فایا یتاپی که تو برنامش از کریستال رپورت استفاده شده در ویندوز xp نیازی به نصب کریستال ریپورت نیست . حتی اگر ستاپ رو با خود وی بی ساخته باشین

آخه مشکل اینه که تو XP هم کا نمیکنه. یه Dll میخواد وقتی بهش میدی میگه Can not creat object....

کاربر دائمی آواتار Sharif Lotfi
    محل زندگی
    Tehran
    یا فایل Merge module ر ضمیمیه برنامت کن . یا موقعی که داری با setup خود ویژوال استودیو setup می سازی توی گزینه هاش یه جایی داره که شما می تونی انتخاب کنی که فایلهای مورد نیاز از مسیر سی دی setup نصب بشن نه از web و در قسمت فایلهای ضمیمه جلوی crystal Report تیک بزن . موفق باشی

آقای لطفی ممنون از راهنماییتون اگه در مورد Merge module توضیح بدبن ممنون میشم و در مورد ساخت Setup من از Installshield استفاده میکنم آیا برای اون هم راهی وجود داره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان
    نقل قول نوشته شده توسط vb341
    اگر ستاپی که میسازین بر وری ویندوز 98 نصب بشه باید جداگانه کریستا رو نصب کنید ولی برای نصب فایا یتاپی که تو برنامش از کریستال رپورت استفاده شده در ویندوز xp نیازی به نصب کریستال ریپورت نیست . حتی اگر ستاپ رو با خود وی بی ساخته باشین
    فرمایش شما صحیح نیست من setupهایی ساخته ام که روی 98 درست کار میکنه و احتیاج به نصب کریستال هم نیست .

خوب پس مشکل از کجاست؟

نقل قول نوشته شده توسط blue_prince_21
    چگونه میتوان فایل اجرایی خود را که در آن از ابزارهای Crystal Report استفاده شده را در سیستمی که برنامه Crystal Report در آن نصب نشده بدون خطا اجرا کرد؟
    البته به همراه فایلهای موردنیاز dll و ocx استفاده شده Crystal Report
    من هنگامی که فایلهای dll مربوط به Crystal Report برنامه را کنار فایل اجرایی می گذارم و در سیستمی که Crystal Report در آن نصب نیست اجرا می کنم خطای رجیستر میدهد.
    لطفا کمک کنید!
    منم مثل ایشون همین مشکل رو دارم اما مال من وقتی روی یه سیستم که کریستال نداره برنامه رو که با خود وی بی ستاپ کردم نصب می کنم خطای رجستر نمی ده فقط می گه physicsl database not found که این خطا هم با نصب کریستال بر طرف می شه اما من همچنان مشکل ایشون رو دارم

میشه بگید دقیقا کدوم فایلهاروضمیمه کنیم تا نیاز به نصب کریستال نباشه؟

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان
    با سلام
    من برای کار با نسخه 7 کریستال هیچ مشکلی پیدا نکردم
    ولی در نسخه 9 مخصوصا در ویندوز 98 فایلهای مربوط به پشتیبانی یونی کد را گیر می دهد و مجبور می شوم خود کریستال را هم نصب کنم

در مورد ورژن 11 هم یه برنامه کوچولو ساختم و ستاپ اون رو با اینستال شیلد 9 دولوپر و اضافه کردن مرج ماژوالهای کریستال 11 ساختم و رو XP هم نصب شد و مشکلی نداشت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    من با کریستال 10 کار میکنم مرج ماژوالهای کریستال 10 رو هم گرفتم ولی وقتی به برنامم اضافه میکنم هیچ فایلی رو نصب نمی کنن(از installshield 10.5 استفاده میکنم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    یک سوال فنی
    من برنامه ای ساختم با vb و با بانک اکسس و از کریستال 8.5 هم برای گزارش گرفتن استفاده کردم ولی چون برای بانک اکسس پسورد گزاشتم هنگام لود فرم گزارش خطا میده آیا کسی نمونه برنامه و یا راه حلی داره (در کریستال 10 مشکلی نیست و خطا نمیده و لی برای ستاب ساختن با 10 مشکل دارم)

vb141 عزیز مرج ماژول ها رو به چه صورتی به Installshield اظافه کردی با کپی کردن در شاخه مرج ماژول Common Files یا به طریق دیگری اگه توضیح کاملی در این مورد بدین ممنون میشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان
    نقل قول نوشته شده توسط Armin62 مشاهده تاپیک
    یک سوال فنی
    من برنامه ای ساختم با vb و با بانک اکسس و از کریستال 8.5 هم برای گزارش گرفتن استفاده کردم ولی چون برای بانک اکسس پسورد گزاشتم هنگام لود فرم گزارش خطا میده آیا کسی نمونه برنامه و یا راه حلی داره (در کریستال 10 مشکلی نیست و خطا نمیده و لی برای ستاب ساختن با 10 مشکل دارم)
    نمی دونم چکار کردین ولی من چند تا پروژه با همین وضعیت نوشتم و هیچ مشکلی هم نداشتم.الان هم دم دستم نیستن و گرنه میفرستادم.

سلام
    من از کریستال 9 استفاده کردم و با wise Installer براش Setup ساختم
    درست هم کار می کنه
    خیلی برنامه خوبیه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

دوست عزیز با کدو ورژن وایز ستاپ ساختی ؟ اگر میشه نحوه کار رو بصورت خلاصه تو یه فایل تکست آپلود کن . ممنون

با wise 9.1
    البته کلی فایل هم دانلود کردم یا ازین ور اونور گرفتم
    حجمش زیاد شده
    نزدیک 90 مگابایت
    اگه بخوای باید با سی دی واست بفرستم
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •