نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ساخت یک تریگر برای کپی گرفتن از کل اطلاعات یک جدول (فارغ از تغییر) قبل از اپدیت

Red face ساخت یک تریگر برای کپی گرفتن از کل اطلاعات یک جدول (فارغ از تغییر) قبل از اپدیت

با سلام و احترام
    یک جدول در دیتا بیس اوراکل دارم که اطلاعات آن بصورت روزانه تغییر می کند و متاسفانه هیستوری کال نیست

با استفاده از کد زیر یک تریگر نوشتم ولی مشکل اینه که این تریگر صرفا رکوردهای که تغییر می کنند (INSERT,UPDATE,DELETE) را در جدول جدید با ذکر تاریخ درج می کنه

من میخوام کل رکوردهای های جدول اول بصورت روزانه در جدول دوم ذخیره شود (فارغ از اینکه تغییر کرده یا نکرده است)

جدول 1 = r99
    جدول 2 = audit_table1

create table r99 (branch number(5) , cfcifno number(15) , mande number (20)) ;

create or replace trigger audit_table1
    AFTER insert or delete or update on r99
    FOR each row
    BEGIN
    INSERT INTO audit_table1 values (sysdate, :new.branch , :new.cfcifno , :old.mande, :new.mande) ;
    END;

لطفا اساتید راهنمایی بفرمایید
    متشکرم

نقل قول: ساخت یک تریگر برای کپی گرفتن از کل اطلاعات یک جدول (فارغ از تغییر) قبل از اپدیت

به نظرم میتونید از materialized view استفاده کنید، تقریبا برای همین کاری که گفتید استفاده میشه و با استفاده از etl مورد نظرتون میتونید با جدول اصلی جوین بزنید با استفاده از pk جدول اصلی و جدول materialized view شده یا اگه pk نداره میتونید روی rownum جوین بزنید و در آخر جذول جدید بسازید و هر روز با یک جاب رفرشش کنید.

Arrow نقل قول: ساخت یک تریگر برای کپی گرفتن از کل اطلاعات یک جدول (فارغ از تغییر) قبل از اپدیت

نقل قول نوشته شده توسط hosseinruzi مشاهده تاپیک
    به نظرم میتونید از materialized view استفاده کنید، تقریبا برای همین کاری که گفتید استفاده میشه و با استفاده از etl مورد نظرتون میتونید با جدول اصلی جوین بزنید با استفاده از pk جدول اصلی و جدول materialized view شده یا اگه pk نداره میتونید روی rownum جوین بزنید و در آخر جذول جدید بسازید و هر روز با یک جاب رفرشش کنید.
    با سلام و تشکر
    این مراحل خیلی زمان بر هست و من کامل متوجه منظور شما نشدم .

در ضمن جدول من روزانه حدود 30 میلیون رکورد رو باید در جدول جدید کپی بگیره

به نظرم اگر راهکاری باشه که بشه با یک تریگر اینکار و انجام داد نتیجه بهتری خواهدداشت

نقل قول: ساخت یک تریگر برای کپی گرفتن از کل اطلاعات یک جدول (فارغ از تغییر) قبل از اپدیت

نقل قول نوشته شده توسط hosseinruzi مشاهده تاپیک
    شما متوجه درخواست من نشدید
    در روش materialized view صرفا اطلاعات یک جدول در جدول دیگر آپدیت می شود و ربطی به سوال من نداره

درخواست من ایجاد جدول هیستوری کال از روی جدول اصلی بود
    که به صورت روزانه از روی جدول اصلی عملیات کپی جدول شامل تمامی فیلدها و اطلاعات (فارغ از اینکه فیلدی تغییر یافته یا خیر )
    را در جدول هیستوری کال با درج تاریخ همان روز ثبت کند.

من در جدول اصلی 20 میلیون رکورد دارم ، بعضا بصورت روزانه اینها تغییراتی دارند
    در جدول هستوریکال من باید برای هر روز همین 20 میلیون رکورد همراه با تغییراتی که داشتن با قید تاریخ ثبت گردد

یک ماه گذشت و هیچ جوابی !!!!
    هیچ کس در این انجمن نیست گویا !!!!!

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 18 آذر 1392, 20:08 عصر
  2. سوال: درخواست فوری دستور تغییر آی پی اکانت به آی پی اختصاصی
    نوشته شده توسط generalhak در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 03 آبان 1392, 20:37 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 10 آبان 1390, 11:23 صبح
  4. قراردادان کپی رایت در سورس برنامه بدون قابلیت تغییر