نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ابزار آنالیز سئو سایت (Moz Pro)

ابزار آنالیز سئو سایت (Moz Pro)

اکنون با گرایش کسب و کارها به فضای اینترنت و افزایش یوزر های این فضا، اهمیت سئو و بهینه سازی وبسایت ها برای موتورهای جستجو بیشتر شده است و روز به روز هم به اهمیت آن افزوده می شود. یکی از مهم ترین قدم ها در این راه پر پیچ و خم سئو، آنالیز سایت خود و رقبا است که دید ما را به واقعیت های پشت پرده بینا می کند. یکی از ابزار های بسیار خوب که سئوکار ها و وبمستران میتوانند از آن استفاده کنند، ابزار ماز پرو (Moz Pro) است که امکانات بسیار زیادی دارد. یکی از برترین ویژگی های این اکانت پریمیوم، مشاهده بک لینک های سایت خود و رقبا است که میتواند ما را از کیفیت بک لینک های دریافتی و البته فرصت های ویژه لینک سازی آگاه سازد. بوسیله این ابزار شما ابتدا لینک دامنه ایی که قصد مشاهده بک لینک های آن را دارید در بخش Link Reasearch وارد کرده و سپس Enter را می فشارید. پس از چند ثانیه اطلاعات زیادی شامل ارزش صفحه (Page Authority) و ارزش دامنه (Domain Authority) و اطلاعات دیگری همچون فالو و نوفالو بودن لینک ها و تعداد و دامین های لینک شده را برای شما نشان خواهد داد. حال میتوانید تصور کنید اگر تمام این اطلاعات را داشته باشید میتوانید بوسیله آن کیفیت لینک های دریافتی را تحلیل و بررسی نمائیدو همچنین با بررسی لینک های دریافتی وبسایت رقیبتان میتوانید متوجه شوید از چه دامنه هایی لینک گرفته اند تا شما هم از آنها لینک بگیرید.

تحقیق کلمات کلیدی بوسیله اکانت Moz Pro

رسیدن به کلمات کلیدی موضوعی مهم است اما مهم تر از آن، انتخاب درست کلمات کلیدی است. جدال و رقابت اصلی سئوکار ها اغلب در زمینه انتخاب درست کلمات کلیدی هدف است که در کنار افزایش بازدیدکننده، به افزایش فروش و درآمد زایی برسند. انتخاب کلمات اشتباهی میتواند ترافیک بیهوده ایی را به وبسایت مورد نظر شما سرازیر کند که تنها سرور هاست شما را تحت تاثیر قرار می دهد و منابع آن را استفاده میکند. اما با انتخاب کلمات کلیدی مناسب که رقبای شما آنها را در نظر نگرفته اند میتوانید نهایت استفاده را ببرید و به سرعت رتبه های خوبی را برای آنها کسب نمائید. اکانت ماز پرو (Moz Pro) به شما این امکان را می دهد که کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو کنید و میزان سختی عبارت و حجم کاربرانی که به دنبال آن هستند را مشاهده کنید. همچنین میتوانید میزان امتیاز رقبا را در سئو محتوای صفحه مربوطه را مشاهده کنید. علاوه بر این ها میزان بک لینک هایی که رقبا در صفحات مورد نظر گرفته اند را میتوانید با خرید اکانت Moz Pro مشاهده کنید.
    سئو محتوا یا On-page پیشرفته

با خرید اکانت موز میتوانید به طور پیشرفته پارامترهایی را در صفحه مورد نظر خود رعایت کنید که سایر رقبای شما از آن محروم اند. اگر سایت وردپرسی دارید و اکنون از افزونه هایی چون Yoast SEO استفاده میکنید تنها 15 فاکتور از حدود 200 فاکتور گوگل را رعایت میکنید (البته اگر تمام چراغ سبز های این افزونه را بگیرید!). اما بوسیله اکانت Moz Pro میتوانید 27 فاکتور مهم گوگل را بررسی کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، صفحه مقاله سئو چیست سایت وب نسیم دارای امتیاز 96 از 100 برای سئو داخلی است. البته سئ داخلی پارامتر های دیگری ام دارد اما این ابزار میتواند بی نهایت برای شما مفید باشد. در بخش پایین صفحه فاکتورهای سئو داخلی که رعایت نشده اند را با رنگ های نارنجی ملاحظه می کنید که در صورت امکان باید آنها را برطرف نمائید.

بررسی کلی مشکلات سئو سایت

یکی از جذابترین ویژگی های اکانت Moz Pro بخش On-Demand Crawl است که بوسیله آن میتوانید مهم ترین مشکلات سئو صفحات مختلف وبسایتتان را سریعا بیابید و آنها را برطرف کنید. محدودیت بررسی دامنه ها به صورت 30 خزش در ماه است و پس از آن این ویژگی غیر فعال خواهد شد. اما کمتر شخصی میتواند حتی 10 خزش در ماه را داشته باشد چرا که با هر خزش میتوانید به بسیاری از مشکلات سئو وبسایت خود دسترسی داشته باشید که برای برطرف کردن آنها هفته ها و یا ماه ها زمان بخواهید.

نقل قول: ابزار آنالیز سئو سایت (Moz Pro)

برای مشاهده قیمت طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

نقل قول: ابزار آنالیز سئو سایت (Moz Pro)

فارغ‌التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم.
    در دو سال آخر دانشگاه علاقمند به سئو شدم.
    بعد از دانشگاه به صورت تمام وقت در این حوزه مشغول هستم و خوشحالم که باعث رشد ترافیک تجاری کسب وکارهای آنلاین می شوم.
    با کارآموزی سئو را عملی در مجموعه مانلی ادامه دادم. در شرکت توسعه و تجارت مانلی بر روی انواع پروژه های سئو از جمله فروشگاهی، خدماتی، گردشگری به مدت یک سال کسب تجربه کردم.
    با کسب وکارهای تیکبان، گردشا، موتن رو، آسرون، گینزا، آسان تندر، الانزا، پاور وب، ثروت آفرینان، مستر سیف، اسپیتامن، کوین کده و… افتخار همکاری به عنوان سئوکار داشتم.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با من می توانید «اسماعیل سحاب» را گوگل کنید.
    با سازمان ها و استارتاپ ها می توانم در حوزه های ذیل به صورت ساعتی، نیمه وقت، تمام وقت و دورکاری با حقوق توافقی همکاری کنم.
    • تکنیکال سئو
    • افزایش بازدید گوگل
    • بازاریابی محتوا
    • سئو خارجی و لینک سازی حرفه ای
    • سئو محلی
    • مشاوره سئو
    • آنالیز وضعیت سئویی وب سایت
    • استعلام قیمت سئو

اگر نیازمند رشد کسب و کارتان و مشتاق همکاری با من به عنوان متخصص سئو، مشاور و یا کارشناس سئو هستید، با شماره همراه ۰۹۱۸۷۰۹۹۲۷۸ تماس بگیرید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 11 بهمن 1397, 23:36 عصر
  2. سوال: چگونگی ریز شدن جداول و نوشته های سایت در تبلت یا موبایل
    نوشته شده توسط hastiam در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 22 مهر 1397, 12:24 عصر
  3. اپدیت اطلاعات در یک فرم سپس در فرم اول نیز Grid اپدیت شود
    نوشته شده توسط arya_system_bar در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 06 دی 1393, 19:51 عصر
  4. سوال: محدودیت در سایز فرم
    نوشته شده توسط maxpayn2 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 06 مرداد 1387, 15:43 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار